Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36838861・Bratislavská 67, 01001 Žilina・Založené 2007
Obrat 2025
3 245 €
+31 %Zisk 2025
1 276 €
−3,5 %Aktíva
20 tis. €
+6,5 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+6,9 %Zadlženosť
1,7 %
−0,4 ppHrubá marža
51,0 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,3 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
6,4 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
6,5 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
59,00
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 616 €
−2,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 569 € | 1 477 € | 2 486 € | 3 245 € |
| Pridaná hodnota | 79 € | 715 € | 1 662 € | 1 656 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 569 € | 1 477 € | 2 486 € | 3 245 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 75 € | 607 € | 1 322 € | 1 276 € |
| Daň z príjmov | 4 € | 108 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 79 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 670 € | 270 € | 55 € |
| Finančné účty | 79 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 79 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 75 € | 17 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 8 764 € | 9 371 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 75 € | 607 € | 1 322 € | 1 276 € |
| Záväzky | 4 € | 111 € | 384 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 € | 111 € | 384 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Jaseňová 10, Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 10, Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 10, Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 10, Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 10, Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 10, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.