Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36839086・Lanškrounská 1612/2, 06001 Kežmarok・Založené 2007
Obrat 2025
250 tis. €
−6,8 %Zisk 2025
16 tis. €
+29 %Aktíva
335 tis. €
+161 %Vlastný kapitál
92 tis. €
+22 %Zadlženosť
72,7 %
+31 ppHrubá marža
21,7 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,6 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
−5,0 ppRentabilita aktív
ROE
17,9 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,26
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
63 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 215 tis. € | 228 tis. € | 268 tis. € | 250 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 22 tis. € | 39 tis. € | 54 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 216 tis. € | 228 tis. € | 268 tis. € | 250 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 8 625 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 872 € | 2 774 € | 3 842 € | 4 710 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 110 tis. € | 131 tis. € | 128 tis. € | 335 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 638 € | 4 237 € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 638 € | 4 237 € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 101 tis. € | 127 tis. € | 105 tis. € | 306 tis. € |
| Zásoby | 861 € | 961 € | 752 € | 752 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 21 tis. € | 35 tis. € | 191 tis. € |
| Finančné účty | 65 tis. € | 105 tis. € | 69 tis. € | 115 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 110 tis. € | 131 tis. € | 128 tis. € | 335 tis. € |
| Vlastné imanie | 54 tis. € | 62 tis. € | 75 tis. € | 92 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 34 tis. € | 46 tis. € | 55 tis. € | 68 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 8 625 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Záväzky | 57 tis. € | 69 tis. € | 53 tis. € | 244 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 552 € | 552 € | 605 € | 618 € |
| Krátkodobé záväzky | 56 tis. € | 69 tis. € | 53 tis. € | 243 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Lanškrounská 1612/2, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 515/5, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 80, 05971 Ľubica, Slovenská republika
Adresa Lanškrounská 1612/2, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Lanškrounská 1612/2, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 510/5, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Lanškrounská 1612/2, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 80, 05971 Ľubica, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 80, 05971 Ľubica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.