Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36839396・T. J. Moussona 2, 07101 Michalovce・Založené 2007
Obrat 2024
256 tis. €
−0,8 %Zisk 2024
22 tis. €
+18 %Aktíva
144 tis. €
−3,5 %Vlastný kapitál
29 tis. €
−73 %Zadlženosť
80,0 %
+51 ppHrubá marža
33,7 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,5 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
15,2 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
75,8 %
+58 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 919 €
−111 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 179 tis. € | 190 tis. € | 233 tis. € | 254 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 34 tis. € | 52 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 179 tis. € | 190 tis. € | 258 tis. € | 256 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 614 € | 16 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 961 € | 4 270 € | 4 916 € | 5 796 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 124 tis. € | 131 tis. € | 149 tis. € | 144 tis. € |
| Neobežný majetok | 66 tis. € | 46 tis. € | 121 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 66 tis. € | 46 tis. € | 121 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 58 tis. € | 84 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 33 tis. € | 42 tis. € | 6 605 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 511 € | 23 tis. € | 20 tis. € | 7 098 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 20 tis. € | 953 € | 1 171 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 124 tis. € | 131 tis. € | 149 tis. € | 144 tis. € |
| Vlastné imanie | 71 tis. € | 87 tis. € | 105 tis. € | 29 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 60 tis. € | 64 tis. € | 80 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 614 € | 16 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 53 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 90 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Vinné 5015, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Kamenárska 19, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Vinné 5015, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Vinné 5015, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Munthof 61, 2215vg Voorhout, Holandské kráľovstvo
Adresa Vinné 5015, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Kanaalstraat 186, 2161jr Lisse, Holandské kráľovstvo
Adresa Munthof 61, 2215vg Voorhout, Holandské kráľovstvo
Adresa Kamenárska 19, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Kanaalstraat 186, 2161jr Lisse, Holandské kráľovstvo
Adresa Munthof 61, 2215vg Voorhout, Holandské kráľovstvo
Adresa Kanaalstraat 186, 2161jr Lisse, Holandské kráľovstvo
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.