Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36839922・Hlavná 326, 92901 Dunajská Streda・Založené 2007
Obrat 2025
48 tis. €
−3,0 %Zisk 2025
3 818 €
+57 %Aktíva
9 539 €
−73 %Vlastný kapitál
−114 tis. €
+3,2 %Zadlženosť
1 293,7 %
+864 ppHrubá marža
8,8 %
+3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
+3,0 ppZisk / výnosy
ROA
40,0 %
+33 ppRentabilita aktív
ROE
-3,4 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,08
−67 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 242 €
+75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+10,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−114 tis. €
+3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
58,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € |
| Pridaná hodnota | 377 € | 198 € | 2 427 € | 4 242 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 321 € | 168 € | 2 427 € | 3 818 € |
| Daň z príjmov | 56 € | 30 € | 0 € | 424 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 282 € | 2 450 € | 36 tis. € | 9 539 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 282 € | 2 450 € | 36 tis. € | 9 539 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 34 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | 2 282 € | 2 450 € | 1 852 € | 9 539 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 282 € | 2 450 € | 36 tis. € | 9 539 € |
| Vlastné imanie | −120 tis. € | −120 tis. € | −118 tis. € | −114 tis. € |
| Základné imanie | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € |
| HV minulých rokov | −128 tis. € | −127 tis. € | −127 tis. € | −125 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 321 € | 168 € | 2 427 € | 3 818 € |
| Záväzky | 123 tis. € | 123 tis. € | 153 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 122 tis. € | 122 tis. € | 153 tis. € | 123 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 124 € | 124 € | 124 € | 124 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Orci út 18/A, 7461 Kaposvár, Maďarsko
Adresa Hálkova 30, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 100, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hálkova 30, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Orci út 18/A, 7461 Kaposvár, Maďarsko
Adresa Hálkova 30, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 100, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hálkova 30, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hálkova 30, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 100, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hálkova 30, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.