Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36840033・Družstevná 8, 94501 Komárno・Založené 2007
Obrat 2025
2,12 mil. €
+21 %Zisk 2025
41 tis. €
−18 %Aktíva
346 tis. €
+1,5 %Vlastný kapitál
305 tis. €
+15 %Zadlženosť
11,9 %
−11 ppHrubá marža
5,5 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
−0,9 ppZisk / výnosy
ROA
11,8 %
−2,8 ppRentabilita aktív
ROE
13,4 %
−5,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,60
+40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
58 tis. €
−17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
30,1 %
+0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
190 tis. €
−18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,22 mil. € | 2,12 mil. € | 1,75 mil. € | 2,1 mil. € |
| Pridaná hodnota | 177 tis. € | 117 tis. € | 136 tis. € | 115 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,23 mil. € | 2,14 mil. € | 1,75 mil. € | 2,12 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 113 tis. € | 56 tis. € | 50 tis. € | 41 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 317 tis. € | 290 tis. € | 341 tis. € | 346 tis. € |
| Neobežný majetok | 25 tis. € | 92 tis. € | 33 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 25 tis. € | 92 tis. € | 33 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 291 tis. € | 197 tis. € | 308 tis. € | 232 tis. € |
| Zásoby | 6 560 € | 5 914 € | 5 934 € | 147 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 110 tis. € | 82 tis. € | 73 tis. € | 79 tis. € |
| Finančné účty | 175 tis. € | 109 tis. € | 229 tis. € | 153 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 317 tis. € | 290 tis. € | 341 tis. € | 346 tis. € |
| Vlastné imanie | 158 tis. € | 214 tis. € | 264 tis. € | 305 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| HV minulých rokov | 37 tis. € | 151 tis. € | 207 tis. € | 257 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 113 tis. € | 56 tis. € | 50 tis. € | 41 tis. € |
| Záväzky | 158 tis. € | 75 tis. € | 77 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 158 tis. € | 75 tis. € | 77 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Ul. Pohraničná 889/1, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Lotz Károly utca 7, 1046 Budapest 04, Maďarsko
Adresa Karácsony S. utca, 2/B III/38, 1086, Budapest VIII., Maďarská republika
Adresa Szentendrei út, 22, 4 em. 24a, 1035, Budapest III., Maďarská republika
Adresa Ul. Pohraničná 889/1, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Lotz Károly utca 7, 1046 Budapest 04, Maďarsko
Adresa Lotz Károly utca 7, 1046 Budapest 04, Maďarsko
Adresa Ul. Pohraničná 889/1, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Karácsony S. utca, 2/B III/38, 1086, Budapest VIII., Maďarská republika
Adresa Karácsony S. utca, 2/B III/38, 1086, Budapest VIII., Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.