Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36843334・Námestie M. R. Štefánika 3/15, 94501 Komárno・Založené 2007
Obrat 2025
84 tis. €
−7,0 %Zisk 2025
−874 €
−111 %Aktíva
21 tis. €
−5,1 %Vlastný kapitál
18 tis. €
−4,6 %Zadlženosť
12,1 %
−0,5 ppHrubá marža
44,9 %
−7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,0 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
-4,2 %
−41 ppRentabilita aktív
ROE
-4,8 %
−47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,25
+4,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
86 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1 116,3 %
+1 102 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−4,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 85 tis. € | 95 tis. € | 89 tis. € | 84 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 41 tis. € | 47 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 105 tis. € | 95 tis. € | 91 tis. € | 84 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | −2 547 € | 8 122 € | −874 € |
| Daň z príjmov | 4 150 € | 0 € | 1 338 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 223 € | 1 216 € | 1 627 € | 2 299 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 11 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −8 325 € | 6 181 € | 3 633 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | −2 547 € | 8 122 € | −874 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 1 791 € | 2 754 € | 2 510 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 1 791 € | 2 754 € | 2 510 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Kagyló utca 22/B 1/9, 9026 Györ, Maďarsko
Adresa Rókahegyi út 50/A, 1038 Budapest 03, Maďarsko
Adresa Hunyadi u., 12, 3200, Gyöngyös, Maďarská republika
Adresa Kagyló utca 22/B 1/9, 9026 Győr, Maďarsko
Adresa Kagyló utca 22/B 1/9, 9026 Győr, Maďarsko
Adresa Rókahegyi út 50/A, 1038 Budapest 03, Maďarsko
Adresa Kagyló utca 10/B, 9026 Győr, Maďarsko
Adresa Csata utca 29, 1135 Budapest 13, Maďarsko
Adresa Hunyadi u., 12, 3200, Gyöngyös, Maďarská republika
Adresa Hunyadi u., 12, 3200, Gyöngyös, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Delkner Developments s.r.o.
Námestie M. R. Štefánika 3/15, 94501 Komárno
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.