Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36843687・Uhrová 1/D, 83101 Bratislava・Založené 2007
Obrat 2025
253 tis. €
−5,6 %Zisk 2025
20 tis. €
−34 %Aktíva
491 tis. €
+7,4 %Vlastný kapitál
390 tis. €
+5,4 %Zadlženosť
20,6 %
+1,5 ppHrubá marža
17,6 %
−3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
−3,3 ppZisk / výnosy
ROA
4,1 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
5,1 %
−3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,42
+1,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
−34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
140 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 334 tis. € | 297 tis. € | 268 tis. € | 253 tis. € |
| Pridaná hodnota | 65 tis. € | 74 tis. € | 57 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 334 tis. € | 297 tis. € | 268 tis. € | 253 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 30 tis. € | 42 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 444 € | 12 tis. € | 8 682 € | 5 729 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 380 tis. € | 431 tis. € | 457 tis. € | 491 tis. € |
| Neobežný majetok | 251 tis. € | 248 tis. € | 256 tis. € | 253 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 251 tis. € | 248 tis. € | 256 tis. € | 253 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 129 tis. € | 184 tis. € | 201 tis. € | 238 tis. € |
| Zásoby | 6 081 € | 5 912 € | 5 221 € | 4 217 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 88 tis. € | 156 tis. € | 177 tis. € | 210 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 380 tis. € | 431 tis. € | 457 tis. € | 491 tis. € |
| Vlastné imanie | 297 tis. € | 339 tis. € | 370 tis. € | 390 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 109 tis. € | 139 tis. € | 181 tis. € | 211 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 30 tis. € | 42 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Záväzky | 82 tis. € | 92 tis. € | 87 tis. € | 101 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 770 € | 830 € | 879 € | 932 € |
| Krátkodobé záväzky | 79 tis. € | 89 tis. € | 84 tis. € | 98 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | −82 € |
| Rezervy | 2 174 € | 2 174 € | 2 174 € | 2 174 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Pod Brehmi 1, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Brehmi 1, 84109 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Pod Brehmi 1, 84109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Brehmi 1, 84109 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.