Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

First Position s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36844632Nám.Sv. Imricha 500/6, 94301 ŠtúrovoZaložené 2007

Obrat 2020

824 tis. €

+4,4 %
IČO
36844632
DIČ
2022464026
IČ DPH
Sídlo
First Position s.r.o.Nám.Sv. Imricha 500/6 94301 Štúrovo
Dátum vzniku
utorok 9. októbra 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/23329/N

Zisk 2020

−539 €

−2 795 %

Aktíva

2,13 mil. €

+23 %

Vlastný kapitál

32 tis. €

−1,6 %

Zadlženosť

98,5 %

+0,4 pp

Hrubá marža

0,1 %

−0,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−2 795 %
1 150 €−2 178 €−7 263 €−621 €−49 tis. €20 €−539 €2014201520162017201820192020

Tržby

+4,4 %
474 tis. €626 tis. €583 tis. €470 tis. €526 tis. €789 tis. €824 tis. €2014201520162017201820192020

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,1 %

−0,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,0 %

Rentabilita aktív

ROE

-1,7 %

−1,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,00

+0,1 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−539 €

−221 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

−96 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−8 810 €

+7,7 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

9,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

474 tis. €2014626 tis. €2015695 tis. €2016480 tis. €2017531 tis. €2018789 tis. €2019824 tis. €2020

Výkaz ziskov a strát

Položka2017201820192020
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru470 tis. €526 tis. €789 tis. €824 tis. €
Pridaná hodnota−4 864 €−49 tis. €6 586 €816 €
Výnosy z hospodárskej činnosti480 tis. €531 tis. €789 tis. €824 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−621 €−49 tis. €20 €−539 €
Daň z príjmov960 €0 €427 €0 €
Daň z príjmov splatná960 €0 €427 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok41 tis. €
  • Obežný majetok2,09 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie32 tis. €
  • Záväzky2,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2017201820192020
Majetok celkom1,38 mil. €1,33 mil. €1,73 mil. €2,13 mil. €
Neobežný majetok50 tis. €46 tis. €42 tis. €41 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok50 tis. €46 tis. €42 tis. €41 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,33 mil. €1,28 mil. €1,69 mil. €2,09 mil. €
Zásoby324 tis. €237 tis. €416 tis. €95 tis. €
Dlhodobé pohľadávky965 tis. €1,04 mil. €1,26 mil. €2,02 mil. €
Krátkodobé pohľadávky1 998 €2 091 €1 989 €2 415 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty37 tis. €6 335 €8 037 €−30 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2017201820192020
Spolu vlastné imanie a záväzky1,38 mil. €1,33 mil. €1,73 mil. €2,13 mil. €
Vlastné imanie32 tis. €33 tis. €33 tis. €32 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−104 tis. €−105 tis. €−154 tis. €−154 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−621 €−49 tis. €20 €−539 €
Záväzky1,35 mil. €1,29 mil. €1,7 mil. €2,1 mil. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky1,35 mil. €1,29 mil. €1,7 mil. €2,1 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €2 880 €2 880 €960 €0 €427 €0 €2014201520162017201820192020
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2022Dátum zverejneniastreda 10. augusta 2022Dátum odobratia zo zoznamuštvrtok 27. apríla 2023Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

38 registrovaných činností

  • čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 27. augusta 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 27. augusta 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od streda 27. augusta 2008
  • administratívne prácePlatné od utorok 9. októbra 2007
  • automatizované spracovanie údajovPlatné od utorok 9. októbra 2007
  • baliace činnostiPlatné od utorok 9. októbra 2007
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 9. októbra 2007
  • distribúcia nahratých video a audionosičov so súhlasom autoraPlatné od utorok 9. októbra 2007
  • faktoring a forfaitingPlatné od utorok 9. októbra 2007
  • fotografické službyPlatné od utorok 9. októbra 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod pondelok 2. novembra 2020

    Adresa Balaton utca 2/A, 2100 Gödöllő, Maďarsko

  • Bence BoncsekZaniknuté
    Konateľpiatok 8. augusta 2008 – streda 25. januára 2012

    Adresa Kossuth Lajos utca, 224, 2536, Nyergesújfalu, Maďarská republika

  • Péter SüleZaniknuté
    Konateľpiatok 8. augusta 2008 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Szamárhegy Dűlő, 8239/2, 2500, Esztergom, Maďarská republika

  • Konateľutorok 9. októbra 2007 – utorok 26. augusta 2008

    Adresa Záhradná 1, 99125 Čebovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 13
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 11. novembra 2020

    Adresa Balaton utca 2/A, 2100 Gödöllő, Maďarsko

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Péter SüleZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 11. mája 2012 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Szamárhegy Dűlő, 8239/2, 2500, Esztergom, Maďarská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 26. januára 2012 – štvrtok 10. mája 2012

    Adresa Szent István park, 2, 1137, Budapest, Maďarská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Péter SüleZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 26. januára 2012 – štvrtok 10. mája 2012

    Adresa Szamárhegy Dűlő, 8239/2, 2500, Esztergom, Maďarská republika

    Podiel80 %Vklad5 312 EUR
  • Bence BoncsekZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 11. mája 2011 – streda 25. januára 2012

    Adresa Petőfiho 125/0, 94639 Patince, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Péter SüleZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 11. mája 2011 – streda 25. januára 2012

    Adresa Szamárhegy Dűlő, 8239/2, 2500, Esztergom, Maďarská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Bence BoncsekZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. februára 2010 – utorok 10. mája 2011

    Adresa Petőfiho 125/0, 94639 Patince, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad2 324 EUR
  • Péter SüleZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. februára 2010 – utorok 10. mája 2011

    Adresa Szamárhegy Dűlő, 8239/2, 2500, Esztergom, Maďarská republika

    Podiel35 %Vklad2 324 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. februára 2010 – utorok 10. mája 2011

    Adresa Nemocničná 3, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 992 EUR
  • Bence BoncsekZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 27. augusta 2008 – piatok 26. februára 2010

    Adresa Petőfiho 125/0, 94639 Patince, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad70 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/23329/N
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
First Position s.r.o.

Sídlo spoločnosti

First Position s.r.o.

Nám.Sv. Imricha 500/6, 94301 Štúrovo

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.