Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36846368・Nižná Myšľa 449, 04415 Nižná Myšľa・Založené 2007
Obrat 2025
222 tis. €
+13 %Zisk 2025
−847 €
−117 %Aktíva
92 tis. €
+4,4 %Vlastný kapitál
33 tis. €
−2,5 %Zadlženosť
64,4 %
+2,5 ppHrubá marža
8,4 %
−5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,4 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
-0,9 %
−6,4 ppRentabilita aktív
ROE
-2,6 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,80
+7,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
113 €
−98 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
849,6 %
+827 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 196 tis. € | 196 tis. € | 194 tis. € | 207 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 567 € | 14 tis. € | 27 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 196 tis. € | 197 tis. € | 197 tis. € | 222 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 716 € | −256 € | 4 850 € | −847 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 139 € | 1 374 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 78 tis. € | 68 tis. € | 88 tis. € | 92 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 126 € | 25 tis. € | 8 970 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 126 € | 25 tis. € | 8 970 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 44 tis. € | 79 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 580 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 9 706 € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 34 tis. € | 54 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 78 tis. € | 68 tis. € | 88 tis. € | 92 tis. € |
| Vlastné imanie | 40 tis. € | 39 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 34 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 716 € | −256 € | 4 850 € | −847 € |
| Záväzky | 39 tis. € | 29 tis. € | 54 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 925 € | 11 tis. € | 7 261 € | 2 757 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 17 tis. € | 47 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 16 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 5 878 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Lesná 449/11, 04415 Nižná Myšľa, Slovenská republika
Adresa Nižná Myšľa 449, 04415 Nižná Myšľa, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 22, 04012 Košice, Slovenská republika
Adresa Lesná 449/11, 04415 Nižná Myšľa, Slovenská republika
Adresa Nižná Myšľa 449, 04415 Nižná Myšľa, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 22, 04012 Košice, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 22, 04012 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.