Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36847933・Horný Oháj 34, 95201 Vráble・Založené 2007
Obrat 2019
13 tis. €
−70 %Zisk 2019
8 658 €
−63 %Aktíva
36 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+32 %Zadlženosť
0,0 %
−12 ppHrubá marža
65,9 %
−0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
65,7 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
24,2 %
−53 ppRentabilita aktív
ROE
24,2 %
−63 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
8 658 €
−68 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
63,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 4 942 € | 44 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 2 118 € | 29 tis. € | 8 688 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 4 942 € | 44 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −480 € | 1 559 € | 24 tis. € | 8 658 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 3 690 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 248 € | 5 539 € | 31 tis. € | 36 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 448 € | 3 739 € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 448 € | 3 559 € | 28 tis. € | 34 tis. € |
| Finančné účty | 0 € | 180 € | 486 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 248 € | 5 539 € | 31 tis. € | 36 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 768 € | 3 359 € | 27 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 27 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| HV minulých rokov | −35 tis. € | −45 tis. € | −44 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −480 € | 1 559 € | 24 tis. € | 8 658 € |
| Záväzky | 480 € | 2 180 € | 3 690 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 480 € | 2 180 € | 3 690 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Beethovenova 453/18, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Horný Oháj 34, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Horný Oháj 34, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Dlhá 848, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Horný Oháj 34, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Horný Oháj 34, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Pod Katrušou 259/36, 94901 Nitra-Horné Krškany, Slovenská republika
Adresa Jurkovičova 385/1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Dlhá 848, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Beethovenova 453/18, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Horný Oháj 34, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Horný Oháj 34, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Dlhá 848, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.