Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36848867・Krmanova 14, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2007
Obrat 2024
12 tis. €
+3,7 %Zisk 2024
−90 tis. €
−12 %Aktíva
654 tis. €
+57 %Vlastný kapitál
−88 tis. €
−3 624 %Zadlženosť
98,1 %
−1,3 ppHrubá marža
-665,0 %
+818 835 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-736,8 %
−54 ppZisk / výnosy
ROA
-13,8 %
+5,6 ppRentabilita aktív
ROE
102,8 %
+3 341 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,89
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−90 tis. €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,4 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−73 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-87,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 829 tis. € | 11 € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −9 499 € | 130 tis. € | −90 tis. € | −80 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 312 € | 833 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | 22 tis. € | −81 tis. € | −90 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 5 990 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 5 990 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 282 tis. € | 504 tis. € | 415 tis. € | 654 tis. € |
| Neobežný majetok | 85 tis. € | 85 tis. € | 85 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 953 € | 1 953 € | 1 953 € | 1 953 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 83 tis. € | 83 tis. € | 83 tis. € | 83 tis. € |
| Obežný majetok | 197 tis. € | 397 tis. € | 331 tis. € | 569 tis. € |
| Zásoby | 30 tis. € | 0 € | 233 tis. € | 292 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 107 tis. € | 166 tis. € | 77 tis. € | 188 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 231 tis. € | 21 tis. € | 90 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 282 tis. € | 504 tis. € | 415 tis. € | 654 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 33 tis. € | 2 490 € | −88 tis. € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 3 319 € | 3 319 € | 3 319 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | −26 tis. € | −3 399 € | −84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | 22 tis. € | −81 tis. € | −90 tis. € |
| Záväzky | 271 tis. € | 471 tis. € | 413 tis. € | 642 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 271 tis. € | 471 tis. € | 413 tis. € | 642 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 100 tis. € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
člen
Adresa Hlavná 81, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
člen
Adresa Tomášikova 152/10, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
člen
Adresa Limbová 11505/7, 08006 Prešov - Nižná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Tomášikova 152/10, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Soľ 210, 09435 Soľ, Slovenská republika
Adresa Nevädzova 10, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Vodná 7265/28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 3912/1, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 83/81, 04001 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
REAVIA, a.s.
Krmanova 14, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.