Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36849073・Ľ. Fullu 9/A, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2007
Obrat 2025
99 tis. €
−9,0 %Zisk 2025
55 tis. €
−13 %Aktíva
535 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
338 tis. €
+19 %Zadlženosť
36,9 %
−4,4 ppHrubá marža
81,3 %
−6,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
55,5 %
−2,6 ppZisk / výnosy
ROA
10,2 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
16,2 %
−6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,36
+8,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
70 tis. €
−12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
268 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 78 tis. € | 103 tis. € | 95 tis. € |
| Pridaná hodnota | 97 tis. € | 69 tis. € | 90 tis. € | 77 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 164 tis. € | 78 tis. € | 109 tis. € | 99 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 72 tis. € | 55 tis. € | 63 tis. € | 55 tis. € |
| Daň z príjmov | 19 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 19 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 333 tis. € | 427 tis. € | 481 tis. € | 535 tis. € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 66 tis. € | 47 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 33 tis. € | 66 tis. € | 47 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 298 tis. € | 357 tis. € | 430 tis. € | 466 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 205 tis. € | 205 tis. € | 205 tis. € | 83 tis. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 137 tis. € | 213 tis. € | 361 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 451 € | 3 745 € | 3 900 € | 6 705 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 333 tis. € | 427 tis. € | 481 tis. € | 535 tis. € |
| Vlastné imanie | 164 tis. € | 220 tis. € | 283 tis. € | 338 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 992 € | 1 992 € | 1 992 € | 1 992 € |
| HV minulých rokov | 70 tis. € | 143 tis. € | 198 tis. € | 261 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 72 tis. € | 55 tis. € | 63 tis. € | 55 tis. € |
| Záväzky | 169 tis. € | 202 tis. € | 199 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 € |
| Krátkodobé záväzky | 169 tis. € | 202 tis. € | 199 tis. € | 197 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 5 415 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Komárov 148, 08611 Komárov, Slovenská republika
Adresa Gorlická 585/9, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komárov 4, 08611 Komárov, Slovenská republika
Adresa Komárov 4, 08611 Komárov, Slovenská republika
Adresa Via dell Apollinare 5, 06049 Spoleto, Talianska republika
Adresa Via dell Apollinare 5, 06049 Spoleto, Talianska republika
Adresa Komárov 4, 08611 Komárov, Slovenská republika
Adresa Via dell Apollinare 5, 06049 Spoleto, Talianska republika
Adresa Komárov 4, 08611 Komárov, Slovenská republika
Adresa Via dell Apollinare 5, 06049 Spoleto, Talianska republika
Adresa Komárov 4, 08611 Komárov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ALBY s.r.o.
Ľ. Fullu 9/A, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.