Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36852449・Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica・Založené 2008
Obrat 2025
108 tis. €
−5,0 %Zisk 2025
3 108 €
−67 %Aktíva
116 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+11 %Zadlženosť
72,1 %
+5,4 ppHrubá marža
78,9 %
+20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,9 %
−5,5 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
−8,1 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,93
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 167 €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,4 %
+2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 377 €
−116 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 83 tis. € | 99 tis. € | 113 tis. € | 107 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 47 tis. € | 67 tis. € | 85 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 83 tis. € | 99 tis. € | 113 tis. € | 108 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −102 € | 4 693 € | 9 518 € | 3 108 € |
| Daň z príjmov | 325 € | 1 575 € | 2 831 € | 1 059 € |
| Daň z príjmov splatná | 325 € | 1 575 € | 2 831 € | 1 059 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 29 tis. € | 88 tis. € | 116 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 47 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 47 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 28 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 4 185 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 539 € | 5 704 € | 6 207 € | 7 698 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 22 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 65 € | 838 € | 1 073 € | 1 080 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 29 tis. € | 88 tis. € | 116 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 770 € | 770 € | 770 € | 770 € |
| HV minulých rokov | 7 601 € | 7 499 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −102 € | 4 693 € | 9 518 € | 3 108 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 9 386 € | 59 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 € | 9 € | 39 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 9 377 € | 20 tis. € | 47 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 64 € | 0 € | 500 € | 1 485 € |
| Časové rozlíšenie | 23 € | 23 € | 253 € | 137 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1074/100, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.