Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36854352・Tehelná 376/61, 91909 Bohdanovce nad Trnavou・Založené 2007
Obrat 2025
33 tis. €
+13 %Zisk 2025
7 213 €
−15 %Aktíva
26 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+44 %Zadlženosť
11,0 %
+6,0 ppHrubá marža
34,0 %
−8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,8 %
−7,3 ppZisk / výnosy
ROA
27,4 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
30,8 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,03
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 100 €
−7,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,0 %
+8,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 24 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 118 € | 12 tis. € | 8 505 € | 7 213 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 106 € | 231 € | 887 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 032 € | 11 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 179 € | 947 € | 689 € | 245 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 179 € | 947 € | 689 € | 245 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 853 € | 9 678 € | 16 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 791 € | 6 515 € | 6 163 € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 1 062 € | 3 163 € | 10 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 032 € | 11 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € |
| Vlastné imanie | −4 543 € | 7 727 € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV minulých rokov | −24 tis. € | −19 tis. € | −6 879 € | 1 626 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 118 € | 12 tis. € | 8 505 € | 7 213 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 2 898 € | 859 € | 2 893 € |
| Dlhodobé záväzky | 4 826 € | 1 617 € | 2 € | 2 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 749 € | 1 281 € | 857 € | 2 891 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
38 registrovaných činností
Adresa Tehelná ulica 376/61, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Tehelná 376/61, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Tehelná ulica 376/61, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 376, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.