Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36856941・Jakubovo nám. 19, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2008
Obrat 2025
122 tis. €
−36 %Zisk 2025
18 tis. €
−58 %Aktíva
242 tis. €
+5,0 %Vlastný kapitál
227 tis. €
+8,5 %Zadlženosť
6,2 %
−3,0 ppHrubá marža
23,3 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,5 %
−7,9 ppZisk / výnosy
ROA
7,3 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
7,8 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-30,66
+9,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
220 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 106 tis. € | 112 tis. € | 163 tis. € | 122 tis. € |
| Pridaná hodnota | 53 tis. € | 59 tis. € | 62 tis. € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 106 tis. € | 112 tis. € | 190 tis. € | 122 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 35 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 198 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 4 730 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 381 tis. € | 413 tis. € | 231 tis. € | 242 tis. € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 16 tis. € | 43 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 16 tis. € | 43 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 357 tis. € | 397 tis. € | 188 tis. € | 213 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 5 427 € | 12 tis. € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 346 tis. € | 392 tis. € | 176 tis. € | 190 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 381 tis. € | 413 tis. € | 231 tis. € | 242 tis. € |
| Vlastné imanie | 350 tis. € | 385 tis. € | 209 tis. € | 227 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 314 tis. € | 342 tis. € | 159 tis. € | 202 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 35 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € |
| Záväzky | 32 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | −1 908 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 € | −118 € | −5 532 € | −6 958 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 32 tis. € | 29 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 27 tis. € | 24 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Klemensova 2521/17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Hermanovce nad Topľou 16, 09434 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Klemensova 2521/17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Klemensova 2521/17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Gritters a spol., s. r. o.
Jakubovo nám. 19, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.