Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36858285・Podbrezovská 40, 83106 Bratislava-Rača・Založené 2008
Obrat 2024
405 tis. €
+27 %Zisk 2024
−29 tis. €
−122 %Aktíva
630 tis. €
−5,3 %Vlastný kapitál
546 tis. €
−8,3 %Zadlženosť
13,4 %
+2,9 ppHrubá marža
75,9 %
+3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,3 %
−49 ppZisk / výnosy
ROA
-4,7 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
-5,4 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,01
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
−83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
199,7 %
+175 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
329 tis. €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 223 tis. € | 265 tis. € | 319 tis. € | 405 tis. € |
| Pridaná hodnota | 153 tis. € | 181 tis. € | 232 tis. € | 307 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 226 tis. € | 265 tis. € | 319 tis. € | 405 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 83 tis. € | 24 tis. € | 133 tis. € | −29 tis. € |
| Daň z príjmov | 25 tis. € | 31 tis. € | 43 tis. € | 59 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 529 tis. € | 534 tis. € | 665 tis. € | 630 tis. € |
| Neobežný majetok | 73 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € | 219 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 73 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 201 tis. € |
| Obežný majetok | 456 tis. € | 484 tis. € | 638 tis. € | 411 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 3 211 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 344 tis. € | 308 tis. € | 309 tis. € | 356 tis. € |
| Finančné účty | 109 tis. € | 177 tis. € | 329 tis. € | 55 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 529 tis. € | 534 tis. € | 665 tis. € | 630 tis. € |
| Vlastné imanie | 449 tis. € | 474 tis. € | 595 tis. € | 546 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 359 tis. € | 442 tis. € | 454 tis. € | 568 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 83 tis. € | 24 tis. € | 133 tis. € | −29 tis. € |
| Záväzky | 80 tis. € | 60 tis. € | 70 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 122 € | 143 € | 440 € | 332 € |
| Krátkodobé záväzky | 75 tis. € | 58 tis. € | 67 tis. € | 82 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 240 € | 120 € | 138 € | 138 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Podbrezovská 9931/40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Podbrezovská 9931/40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Podbrezovská 9931/40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Podbrezovská 9931/40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Podbrezovská 9931/40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Podbrezovská 40, 83106 Bratislava-Rača, Slovenská republika
Adresa Podbrezovská 40, 83106 Bratislava-Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
SCHWARZ advokáti s. r. o.
Podbrezovská 40, 83106 Bratislava-Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.