Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36861791・Mudroňova 9, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2009
Obrat 2024
115 tis. €
−4,4 %Zisk 2024
59 tis. €
+18 %Aktíva
350 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
295 tis. €
+25 %Zadlženosť
15,7 %
−9,5 ppHrubá marža
91,3 %
+5,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
51,3 %
+9,8 ppZisk / výnosy
ROA
16,9 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
20,1 %
−1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,41
+4,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
75 tis. €
+17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
319 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 114 tis. € | 114 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | −433 € | 102 tis. € | 98 tis. € | 104 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 114 tis. € | 120 tis. € | 115 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −577 € | 71 tis. € | 50 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 19 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 115 tis. € | 248 tis. € | 315 tis. € | 350 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 60 tis. € | 26 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 60 tis. € | 26 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 189 tis. € | 289 tis. € | 350 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 114 tis. € | 135 tis. € | 101 tis. € | 335 tis. € |
| Finančné účty | 188 € | 54 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 115 tis. € | 248 tis. € | 315 tis. € | 350 tis. € |
| Vlastné imanie | 115 tis. € | 185 tis. € | 235 tis. € | 295 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 110 tis. € | 109 tis. € | 180 tis. € | 230 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −577 € | 71 tis. € | 50 tis. € | 59 tis. € |
| Záväzky | 9 € | 63 tis. € | 79 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 € | 42 tis. € | 12 tis. € | 69 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 21 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 41 tis. € | 24 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Mudroňova 9, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Vrakunská, 4, 821 06, Bratislava, Slovenská
Adresa Vrakunská, 4, 821 06, Bratislava, Slovenská
Adresa Mudroňova 9, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 9, 81101 Bratislava Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
KAPI & Co. advokátska kancelária s. r. o.
Mudroňova 9, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.