Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36862444・Hlavná ulica 1796/60, 952 01 Vráble・Založené 2009
Obrat 2020
9,14 mil. €
+29 %Zisk 2020
−1,69 mil. €
−385 %Aktíva
41,09 mil. €
−8,5 %Vlastný kapitál
41,09 mil. €
−3,9 %Zadlženosť
0,0 %
−4,7 ppHrubá marža
-385,2 %
−408 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-18,5 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-4,1 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
-4,1 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−1,69 mil. €
−385 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19,15 mil. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-81,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 36,21 mil. € | 22,42 mil. € | 5,92 mil. € | 226 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9,05 mil. € | 5,17 mil. € | 1,38 mil. € | −869 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34,79 mil. € | 22,47 mil. € | 7,11 mil. € | 9,14 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3,12 mil. € | −7,93 mil. € | −348 tis. € | −1,69 mil. € |
| Daň z príjmov | 866 tis. € | 430 tis. € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 705 tis. € | 125 tis. € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55,94 mil. € | 54,68 mil. € | 44,89 mil. € | 41,09 mil. € |
| Neobežný majetok | 33,38 mil. € | 28,61 mil. € | 28,14 mil. € | 21,94 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11,43 mil. € | 6,65 mil. € | 6,18 mil. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 12 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 21,94 mil. € | 21,94 mil. € | 21,94 mil. € | 21,94 mil. € |
| Obežný majetok | 22,44 mil. € | 25,91 mil. € | 16,73 mil. € | 19,15 mil. € |
| Zásoby | 3,88 mil. € | 3,75 mil. € | 1,62 mil. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 305 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10,76 mil. € | 19,15 mil. € | 13,52 mil. € | 15,96 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7,49 mil. € | 3,01 mil. € | 1,59 mil. € | 3,19 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 128 tis. € | 165 tis. € | 27 tis. € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55,94 mil. € | 54,68 mil. € | 44,89 mil. € | 41,09 mil. € |
| Vlastné imanie | 51,06 mil. € | 43,13 mil. € | 42,78 mil. € | 41,09 mil. € |
| Základné imanie | 21,93 mil. € | 21,93 mil. € | 21,93 mil. € | 21,93 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 156 tis. € | 156 tis. € | 156 tis. € |
| HV minulých rokov | −3,05 mil. € | −86 tis. € | −8,02 mil. € | −8,37 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3,12 mil. € | −7,93 mil. € | −348 tis. € | −1,69 mil. € |
| Záväzky | 2,84 mil. € | 11,55 mil. € | 2,11 mil. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 30 tis. € | 38 tis. € | 14 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2,46 mil. € | 5,6 mil. € | 1,13 mil. € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 357 tis. € | 5,92 mil. € | 968 tis. € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 2,04 mil. € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Podjavorinskej 3, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Dlhá 853/32, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Okružná 724/12, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Calle Estado, 29 # 1838, 22880, Colonia Hidalgo, Ensenada, Baja California, Mexiko
Adresa Via Sant’ Anna, 3R, 41032, Cavezzo (MO), Taliansko
Adresa Papendorpseweg 100, 3528 BJ Utrecht, Holandské kráľovstvo
Adresa Calle Amanecer 951, 92673 San Clemente, Kalifornia, Spojené štáty americké
Adresa Calle Amanecer 951, 92673 San Clemente, Kalifornia, Spojené štáty americké
Zapísané v OR SR
8 zápisov z obchodného registra
ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii
Hlavná ulica 1796/60, 952 01 Vráble
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.