Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36865303・Energetikov 191/21, 97101 Prievidza・Založené 2009
Obrat 2025
185 tis. €
−27 %Zisk 2025
−36 tis. €
−200 %Aktíva
235 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
208 tis. €
−15 %Zadlženosť
11,2 %
+0,8 ppHrubá marža
53,3 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-19,6 %
−34 ppZisk / výnosy
ROA
-15,4 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
-17,4 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,51
+7,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−35 tis. €
−176 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,7 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
181 tis. €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 159 tis. € | 239 tis. € | 254 tis. € | 185 tis. € |
| Pridaná hodnota | 108 tis. € | 168 tis. € | 176 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 160 tis. € | 241 tis. € | 255 tis. € | 185 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 51 tis. € | 36 tis. € | −36 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 497 € | 14 tis. € | 9 907 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 497 € | 14 tis. € | 9 907 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 176 tis. € | 235 tis. € | 273 tis. € | 235 tis. € |
| Neobežný majetok | 57 tis. € | 43 tis. € | 46 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 57 tis. € | 43 tis. € | 46 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 116 tis. € | 189 tis. € | 224 tis. € | 200 tis. € |
| Zásoby | 1 158 € | 1 882 € | 1 546 € | 1 515 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 31 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 84 tis. € | 172 tis. € | 209 tis. € | 163 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 827 € | 2 544 € | 2 768 € | 3 547 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 176 tis. € | 235 tis. € | 273 tis. € | 235 tis. € |
| Vlastné imanie | 92 tis. € | 143 tis. € | 245 tis. € | 208 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 55 tis. € | 87 tis. € | 203 tis. € | 239 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 51 tis. € | 36 tis. € | −36 tis. € |
| Záväzky | 84 tis. € | 92 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 445 € | 2 443 € | 2 838 € | 3 224 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 88 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 131 € | 1 479 € | 2 711 € | 4 113 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Energetikov 191/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.