Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36868582・Mýtna 42, 81107 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2024
304 tis. €
+9,6 %Zisk 2024
41 tis. €
+6,6 %Aktíva
920 tis. €
+5,2 %Vlastný kapitál
536 tis. €
+8,3 %Zadlženosť
41,7 %
−1,7 ppHrubá marža
52,7 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,5 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
7,7 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
+6,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
55 tis. €
+8,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,7 %
+1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
142 tis. €
+32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 227 tis. € | 266 tis. € | 277 tis. € | 303 tis. € |
| Pridaná hodnota | 100 tis. € | 154 tis. € | 162 tis. € | 160 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 227 tis. € | 267 tis. € | 278 tis. € | 304 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 51 tis. € | 77 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 14 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 405 tis. € | 853 tis. € | 874 tis. € | 920 tis. € |
| Neobežný majetok | 67 tis. € | 437 tis. € | 388 tis. € | 395 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 67 tis. € | 437 tis. € | 388 tis. € | 395 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 337 tis. € | 413 tis. € | 484 tis. € | 522 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 336 tis. € | 391 tis. € | 483 tis. € | 510 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 535 € | 23 tis. € | 952 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 792 € | 2 198 € | 2 857 € | 2 617 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 405 tis. € | 853 tis. € | 874 tis. € | 920 tis. € |
| Vlastné imanie | 338 tis. € | 416 tis. € | 495 tis. € | 536 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 282 tis. € | 333 tis. € | 451 tis. € | 489 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 51 tis. € | 77 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € |
| Záväzky | 66 tis. € | 437 tis. € | 379 tis. € | 384 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 228 € | 281 € | 697 € | 903 € |
| Krátkodobé záväzky | 65 tis. € | 436 tis. € | 376 tis. € | 380 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 780 € | 1 037 € | 2 655 € | 3 023 € |
| Časové rozlíšenie | 65 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 850/28, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dvojkrížna 6/13155, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 850/28, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 850/28, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dvojkrížna 6/13155, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 850/28, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.