Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36869929・Bratislavská cesta 3192, 94501 Komárno・Založené 2010
Obrat 2025
369 tis. €
+12 %Zisk 2025
6 224 €
+117 %Aktíva
342 tis. €
+36 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+16 %Zadlženosť
86,8 %
+2,3 ppHrubá marža
55,8 %
+30 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
13,7 %
+6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,43
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 144 €
+70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
98 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 307 tis. € | 326 tis. € | 330 tis. € | 369 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 99 tis. € | 85 tis. € | 206 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 332 tis. € | 326 tis. € | 330 tis. € | 369 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 798 € | 12 tis. € | 2 864 € | 6 224 € |
| Daň z príjmov | 2 355 € | 4 236 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 263 tis. € | 196 tis. € | 252 tis. € | 342 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 030 € | 2 030 € | 2 030 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 030 € | 2 030 € | 2 030 € | 2 030 € |
| Obežný majetok | 261 tis. € | 194 tis. € | 249 tis. € | 325 tis. € |
| Zásoby | 46 tis. € | 1 174 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 213 tis. € | 188 tis. € | 246 tis. € | 323 tis. € |
| Finančné účty | 1 909 € | 4 008 € | 3 291 € | 2 509 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 263 tis. € | 196 tis. € | 252 tis. € | 342 tis. € |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| HV minulých rokov | 7 358 € | 5 955 € | 24 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 798 € | 12 tis. € | 2 864 € | 6 224 € |
| Záväzky | 236 tis. € | 166 tis. € | 212 tis. € | 297 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 897 € | 985 € | 1 223 € | 1 508 € |
| Krátkodobé záväzky | 168 tis. € | 95 tis. € | 138 tis. € | 227 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | −15 tis. € |
| Rezervy | 68 tis. € | 70 tis. € | 73 tis. € | 83 tis. € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa ul. Vtáčej záhrady 564/19, 94504 Komárno - Nová Stráž, Slovenská republika
Adresa ul. Vtáčej záhrady 564/19, 94504 Komárno - Nová Stráž, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
GRIFF Security Agency, s.r.o.
Bratislavská cesta 3192, 94501 Komárno
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.