Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 37997831・Nám. SNP 48, 96621 Lovča・Založené 2005
Obrat 2025
17 tis. €
−26 %Zisk 2025
9 731 €
−9,7 %Aktíva
32 tis. €
−4,9 %Vlastný kapitál
30 tis. €
−3,3 %Zadlženosť
6,6 %
−1,6 ppHrubá marža
87,1 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
57,4 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
30,8 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
33,0 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,24
+24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,9 %
−5,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
−3,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 113 € | 3 974 € | 22 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 373 € | 2 361 € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 113 € | 3 974 € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 813 € | 311 € | 11 tis. € | 9 731 € |
| Daň z príjmov | 216 € | 129 € | 2 117 € | 1 194 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 21 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 30 tis. € | 21 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 436 € | 1 057 € | 3 380 € | 3 481 € |
| Finančné účty | 26 tis. € | 20 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 21 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 813 € | 311 € | 11 tis. € | 9 731 € |
| Záväzky | 696 € | 693 € | 2 696 € | 2 071 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 696 € | 693 € | 2 696 € | 2 071 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Na Súmedzí 193, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 42, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Na Súmedzí 193, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 42, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Lovča 188, 96621 Lovča, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
ZDRUŽENIE URBÁR - PASIENKA, POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO LOVČA
Nám. SNP 48, 96621 Lovča
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.