Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42054478・Zemianska Dedina 5, 02743 Nižná・Založené 2006
Obrat 2025
17 tis. €
+64 %Zisk 2025
10 tis. €
+176 %Aktíva
12 tis. €
−6,4 %Vlastný kapitál
6 991 €
−20 %Zadlženosť
43,4 %
+9,5 ppHrubá marža
-192,0 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
61,6 %
+25 ppZisk / výnosy
ROA
82,6 %
+55 ppRentabilita aktív
ROE
146,1 %
+104 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,51
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+152 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−7,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 759 €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 921 € | 1 538 € | 1 671 € | 1 586 € |
| Pridaná hodnota | −5 375 € | −8 601 € | −3 365 € | −3 045 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 36 tis. € | 54 tis. € | 10 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 30 tis. € | 3 699 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 173 € | 8 095 € | 799 € | 1 138 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 006 € | 25 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 4 730 € | 4 481 € | 4 232 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 4 730 € | 4 481 € | 4 232 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 006 € | 20 tis. € | 8 723 € | 8 129 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 40 € | 5 858 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 006 € | 20 tis. € | 2 865 € | 8 129 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 006 € | 25 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 673 € | 13 tis. € | 8 723 € | 6 991 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −17 tis. € | 5 024 € | −3 225 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 30 tis. € | 3 699 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 3 333 € | 12 tis. € | 4 481 € | 5 370 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 333 € | 12 tis. € | 4 481 € | 5 370 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Zemianska Dedina 5, 02743 Nižná, Slovenská republika
Adresa Zemianska Dedina 5, 02743 Nižná, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Pozemkové spoločenstvo bývalých urbarialistov Zemianska Dedina
Zemianska Dedina 5, 02743 Nižná
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.