Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42284783・Kostolná-Záriečie 54, 91304 Chocholná-Velčice・Založené 2014
Obrat 2025
3 229 €
+1,3 %Zisk 2025
2 344 €
+1,6 %Aktíva
4 170 €
+2,9 %Vlastný kapitál
3 444 €
−1,0 %Zadlženosť
17,4 %
+3,2 ppHrubá marža
89,1 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
72,6 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
56,2 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
68,1 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,92
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 684 €
−1,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,7 %
−2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 567 €
−0,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 717 € | 2 843 € | 3 187 € | 3 229 € |
| Pridaná hodnota | 2 559 € | 2 638 € | 2 854 € | 2 877 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 717 € | 2 843 € | 3 187 € | 3 229 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 011 € | 2 087 € | 2 307 € | 2 344 € |
| Daň z príjmov | 415 € | 375 € | 414 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 393 € | 4 062 € | 4 052 € | 4 170 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 393 € | 4 062 € | 4 052 € | 4 170 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | −3 000 € | 972 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 393 € | 7 062 € | 3 080 € | 4 170 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 393 € | 4 062 € | 4 052 € | 4 170 € |
| Vlastné imanie | 3 918 € | 3 607 € | 3 478 € | 3 444 € |
| Základné imanie | 1 907 € | 1 520 € | 1 171 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 1 100 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 011 € | 2 087 € | 2 307 € | 2 344 € |
| Záväzky | 475 € | 455 € | 574 € | 726 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 475 € | 355 € | 474 € | 603 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 100 € | 100 € | 123 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Kostolná-Záriečie 54, 91304 Chocholná-Velčice, Slovenská republika
Adresa Kostolná-Záriečie 138, 91304 Chocholná-Velčice, Slovenská republika
Adresa Kostolná-Záriečie 65, 91304 Chocholná-Velčice, Slovenská republika
Adresa Kostolná-Záriečie 109, 91304 Chocholná-Velčice, Slovenská republika
Adresa Kostolná-Záriečie 79, 91304 Chocholná-Velčice, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Urbárnici bývalej obce Kostolná so sídlom Kostolná - Záriečie – pozemkové spoločenstvo
Kostolná-Záriečie 54, 91304 Chocholná-Velčice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.