Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42298423・Rovensko 7, 90501 Rovensko・Založené 1996
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−207 €
−106 %Aktíva
8 589 €
−62 %Vlastný kapitál
5 904 €
−61 %Zadlženosť
31,3 %
−1,4 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2,4 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-3,5 %
−26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,20
+4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−207 €
−105 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 904 €
−61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
112,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 084 € | 0 € | 11 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 5 003 € | −101 € | 11 tis. € | −207 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 084 € | 0 € | 11 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 198 € | −219 € | 3 370 € | −207 € |
| Daň z príjmov | 720 € | 0 € | 556 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 8 589 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 8 589 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 8 589 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 8 589 € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € | 5 904 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 3 653 € | 7 852 € | 7 633 € | 6 111 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 198 € | −219 € | 3 370 € | −207 € |
| Záväzky | 720 € | 0 € | 7 337 € | 2 685 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 720 € | 0 € | 7 337 € | 2 685 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Sotinská 7, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Smrdáky 28, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Adresa Rovensko 7, 90501 Rovensko, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Pozemkové spoločenstvo Lesné družstvo Hájiček Rovensko
Rovensko 7, 90501 Rovensko
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.