Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42305900・Turíčky 79, 98522 Cinobaňa・Založené 2013
Obrat 2025
3 151 €
+1 946 %Zisk 2025
2 272 €
+721 %Aktíva
9 230 €
+38 %Vlastný kapitál
8 977 €
+34 %Zadlženosť
2,7 %
+2,7 ppHrubá marža
87,9 %
+250 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
72,1 %
+310 ppZisk / výnosy
ROA
24,6 %
+30 ppRentabilita aktív
ROE
25,3 %
+31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
36,48
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 525 €
+790 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 977 €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 643 € | 5 546 € | 154 € | 3 151 € |
| Pridaná hodnota | −162 € | 4 288 € | −250 € | 2 769 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 643 € | 5 546 € | 154 € | 3 151 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −239 € | 3 007 € | −366 € | 2 272 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 610 € | 0 € | 253 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 169 € | 7 781 € | 6 705 € | 9 230 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 169 € | 7 781 € | 6 705 € | 9 230 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 778 € | 4 557 € | 1 098 € | 1 098 € |
| Finančné účty | 3 391 € | 3 224 € | 5 607 € | 8 132 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 169 € | 7 781 € | 6 705 € | 9 230 € |
| Vlastné imanie | 3 744 € | 7 071 € | 6 705 € | 8 977 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 3 983 € | 4 064 € | 7 071 € | 6 705 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −239 € | 3 007 € | −366 € | 2 272 € |
| Záväzky | 425 € | 710 € | 0 € | 253 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 425 € | 710 € | 0 € | 253 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Veľké Dravce 123, 98542 Veľké Dravce, Slovenská republika
Adresa Ozdín 72, 98524 Ozdín, Slovenská republika
Adresa Katarínska Huta 452, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika
Adresa Turíčky 74, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika
Adresa Turíčky 79, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Pasienková spoločnosť Šutova jama, Lazy, Zlatno, Prieraz, P. S. v Cinobani
Turíčky 79, 98522 Cinobaňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.