Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42326435・Šemša 116, 04421 Šemša・Založené 2014
Obrat 2025
12 tis. €
+48 %Zisk 2025
10 tis. €
+83 %Aktíva
12 tis. €
+51 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+60 %Zadlženosť
9,5 %
−5,2 ppHrubá marža
96,8 %
+4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
84,5 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
84,4 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
93,3 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,52
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+72 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 044 € | 8 044 € | 8 045 € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 766 € | 7 511 € | 7 436 € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 044 € | 8 044 € | 8 045 € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 858 € | 5 452 € | 5 491 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 070 € | 1 022 € | 1 008 € | 1 133 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 854 € | 8 259 € | 7 886 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 854 € | 8 259 € | 7 886 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 91 € | 91 € | 91 € | 3 903 € |
| Finančné účty | 8 763 € | 8 168 € | 7 795 € | 8 020 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 854 € | 8 259 € | 7 886 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 784 € | 7 237 € | 6 728 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1 926 € | 1 785 € | 1 237 € | 728 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 858 € | 5 452 € | 5 491 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 1 070 € | 1 022 € | 1 158 € | 1 133 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 070 € | 1 022 € | 1 158 € | 1 133 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Šemša 145, 04421 Šemša, Slovenská republika
Adresa Šemša 135, 04421 Šemša, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
ŽIDOVO PAŠLISKO - pozemkové spoločenstvo
Šemša 116, 04421 Šemša
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.