Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42345596・Spišské Hanušovce 95, 05904 Spišské Hanušovce・Založené 1997
Obrat 2025
48 tis. €
+14 %Zisk 2025
−314 €
−104 %Aktíva
22 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
2 465 €
−76 %Zadlženosť
89,0 %
+45 ppHrubá marža
-137,8 %
−177 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,7 %
−19 ppZisk / výnosy
ROA
-1,4 %
−42 ppRentabilita aktív
ROE
-12,7 %
−86 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,65
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1 307,7 %
+1 291 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 26 tis. € | 41 tis. € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 848 € | 6 246 € | 16 tis. € | −15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 27 tis. € | 42 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 515 € | 187 € | 7 674 € | −314 € |
| Daň z príjmov | 126 € | 96 € | 1 512 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 9 740 € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 9 740 € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 130 € | 0 € | 0 € | 26 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 87 € | 3 029 € | 87 € | 87 € |
| Finančné účty | 9 957 € | 6 711 € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 9 740 € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 294 € | 2 966 € | 10 tis. € | 2 465 € |
| Základné imanie | 2 779 € | 2 779 € | 2 779 € | 2 779 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 515 € | 187 € | 7 674 € | −314 € |
| Záväzky | 6 880 € | 6 774 € | 8 245 € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 880 € | 6 774 € | 8 245 € | 8 418 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Pod lesom 60, 05904 Matiašovce, Slovenská republika
Adresa Spišské Hanušovce 14, 05904 Spišské Hanušovce, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Urbárska spoločnosť pozemkové spoločenstvo Spišské Hanušovce
Spišské Hanušovce 95, 05904 Spišské Hanušovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.