Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42351219・Nová Bystrica 696, 02305 Nová Bystrica・Založené 2014
Obrat 2025
736 tis. €
+34 %Zisk 2025
172 tis. €
+74 %Aktíva
1,83 mil. €
+35 %Vlastný kapitál
278 tis. €
+28 %Zadlženosť
84,8 %
+0,8 ppHrubá marža
45,0 %
+4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,4 %
+5,4 ppZisk / výnosy
ROA
9,4 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
61,9 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,60
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
230 tis. €
+66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,3 %
−3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
481 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 712 tis. € | 495 tis. € | 470 tis. € | 628 tis. € |
| Pridaná hodnota | 441 tis. € | 222 tis. € | 191 tis. € | 282 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 754 tis. € | 551 tis. € | 549 tis. € | 736 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 262 tis. € | 95 tis. € | 99 tis. € | 172 tis. € |
| Daň z príjmov | 70 tis. € | 28 tis. € | 40 tis. € | 58 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,84 mil. € | 1,34 mil. € | 1,36 mil. € | 1,83 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,23 mil. € | 921 tis. € | 893 tis. € | 1,24 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,23 mil. € | 921 tis. € | 893 tis. € | 1,24 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 610 tis. € | 422 tis. € | 463 tis. € | 586 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 15 tis. € | 26 tis. € | 6 459 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 84 tis. € | 55 tis. € | 83 tis. € | 52 tis. € |
| Finančné účty | 525 tis. € | 352 tis. € | 353 tis. € | 528 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,84 mil. € | 1,34 mil. € | 1,36 mil. € | 1,83 mil. € |
| Vlastné imanie | 522 tis. € | 209 tis. € | 217 tis. € | 278 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 260 tis. € | 114 tis. € | 119 tis. € | 106 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 262 tis. € | 95 tis. € | 99 tis. € | 172 tis. € |
| Záväzky | 1,32 mil. € | 1,13 mil. € | 1,14 mil. € | 1,55 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 887 tis. € | 861 tis. € | 1,15 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,12 mil. € | 33 tis. € | 39 tis. € | 105 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 805 € | 2 436 € | 50 tis. € | 93 tis. € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Nová Bystrica 549, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
Adresa Nová Bystrica 1117, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
Adresa Vychylovka 261, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
Adresa Nová Bystrica 1117, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
Adresa Jesenského 17, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vychylovka 261, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Lesné a pozemkové spoločenstvo Harvelka
Nová Bystrica 696, 02305 Nová Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.