Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 42367271・Podlužany 165, 93527 Podlužany・Založené 2014
Obrat 2025
7 050 €
−12 %Zisk 2025
703 €
+71 %Aktíva
6 479 €
+13 %Vlastný kapitál
6 451 €
+12 %Zadlženosť
0,4 %
+0,4 ppHrubá marža
10,6 %
+5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,0 %
+4,8 ppZisk / výnosy
ROA
10,9 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
10,9 %
+3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
231,39
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
731 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,8 %
+3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 451 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 045 € | 0 € | 8 000 € | 7 050 € |
| Pridaná hodnota | 2 478 € | −151 € | 423 € | 747 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 062 € | 17 € | 8 017 € | 7 050 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 296 € | −538 € | 412 € | 703 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 € | 28 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 874 € | 5 336 € | 5 748 € | 6 479 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 874 € | 5 336 € | 5 748 € | 6 479 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 874 € | 5 336 € | 5 748 € | 6 479 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 874 € | 5 336 € | 5 748 € | 6 479 € |
| Vlastné imanie | 5 874 € | 5 336 € | 5 748 € | 6 451 € |
| Základné imanie | 2 294 € | 2 294 € | 2 294 € | 2 294 € |
| HV minulých rokov | 1 284 € | 3 580 € | 3 042 € | 3 454 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 296 € | −538 € | 412 € | 703 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 28 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 28 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Podlužany 217, 93527 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Podlužany 164, 93527 Podlužany, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Lesné pozemkové spoločenstvo Podlužany
Podlužany 165, 93527 Podlužany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.