Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43799671・Tabakova 2603/20, 90027 Bernolákovo・Založené 2007
Obrat 2025
462 tis. €
−20 %Zisk 2025
−30 tis. €
−133 %Aktíva
233 tis. €
−7,3 %Vlastný kapitál
71 tis. €
−30 %Zadlženosť
69,6 %
+9,8 ppHrubá marža
38,5 %
−1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,6 %
−23 ppZisk / výnosy
ROA
-13,0 %
−50 ppRentabilita aktív
ROE
-42,9 %
−134 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,18
−36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−28 tis. €
−123 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,8 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
−81 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 397 tis. € | 579 tis. € | 532 tis. € | 453 tis. € |
| Pridaná hodnota | 93 tis. € | 106 tis. € | 213 tis. € | 174 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 397 tis. € | 582 tis. € | 579 tis. € | 462 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 874 € | 4 617 € | 92 tis. € | −30 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 160 € | 2 317 € | 30 tis. € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 160 € | 2 317 € | 30 tis. € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 110 tis. € | 99 tis. € | 251 tis. € | 233 tis. € |
| Neobežný majetok | 62 tis. € | 38 tis. € | 100 tis. € | 149 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 62 tis. € | 38 tis. € | 100 tis. € | 149 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 59 tis. € | 149 tis. € | 84 tis. € |
| Zásoby | 4 965 € | 12 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 51 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 24 tis. € | 57 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 12 tis. € | 23 tis. € | 67 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 385 € | 1 899 € | 2 429 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 110 tis. € | 99 tis. € | 251 tis. € | 233 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 222 € | 8 838 € | 101 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | — |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | −3 082 € | 1 535 € | 94 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 874 € | 4 617 € | 92 tis. € | −30 tis. € |
| Záväzky | 106 tis. € | 90 tis. € | 150 tis. € | 162 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 24 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € | 50 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 55 tis. € | 81 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 29 tis. € | 18 tis. € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 46 tis. € | 37 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 342 € | 2 292 € | 2 204 € | 3 935 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
53 registrovaných činností
Adresa Tabaková 1835/38, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Tabakova 1835/38, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1835/38, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1835/38, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1835/38, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1835/38, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.