Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43810063・G. Bethlena 47/4, 94076 Nové Zámky・Založené 2007
Obrat 2024
95 €
Zisk 2024
3 155 €
+127 %Aktíva
64 tis. €
+0,4 %Vlastný kapitál
−47 tis. €
−2,3 %Zadlženosť
173,9 %
+1,4 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3 321,1 %
Zisk / výnosy
ROA
4,9 %
+2,7 ppRentabilita aktív
ROE
-6,6 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,58
+0,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 559 €
+102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
−9,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−47 tis. €
−0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-43,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −7 197 € | −11 tis. € | −11 tis. € | −5 098 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 65 € | 48 € | 0 € | 95 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 679 € | −3 469 € | 1 391 € | 3 155 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 211 € | 370 € | 404 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 58 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 940 € | 2 823 € | 706 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 940 € | 2 823 € | 706 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 58 tis. € | 63 tis. € | 64 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 48 € | 29 € | 240 € | 206 € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 58 tis. € | 63 tis. € | 64 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 58 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € |
| Vlastné imanie | −44 tis. € | −48 tis. € | −46 tis. € | −47 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −47 tis. € | −51 tis. € | −55 tis. € | −57 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 679 € | −3 469 € | 1 391 € | 3 155 € |
| Záväzky | 103 tis. € | 109 tis. € | 110 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 327 € | 337 € | 344 € | 352 € |
| Krátkodobé záväzky | 102 tis. € | 109 tis. € | 110 tis. € | 111 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Petőfiho 271/12, 94052 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Petőfiho 271/12, 94052 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 691/32, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Kossuth Lajos u., 15, 2045, Törökbálint, Maďarská republika
Adresa Petőfiho 271/12, 94052 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Petőfiho 271/12, 94052 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 691/32, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Kossuth Lajos u., 15, 2045, Törökbálint, Maďarská republika
Adresa Jánošíkova 691/32, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Kossuth Lajos u., 15, 2045, Törökbálint, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.