Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43816169・Štefánikova 263/8, 02901 Námestovo・Založené 2007
Obrat 2025
2 785 €
−59 %Zisk 2025
−886 €
−163 %Aktíva
5 818 €
−5,3 %Vlastný kapitál
−6 031 €
−17 %Zadlženosť
203,7 %
+20 ppHrubá marža
44,3 %
−5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-31,8 %
−53 ppZisk / výnosy
ROA
-15,2 %
−38 ppRentabilita aktív
ROE
14,7 %
+42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,49
−9,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−546 €
−131 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-62,3 %
−82 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 031 €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 6 289 € | 6 733 € | 2 785 € |
| Pridaná hodnota | 5 154 € | 4 195 € | 3 381 € | 1 235 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 6 289 € | 6 733 € | 2 785 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −557 € | 292 € | 1 400 € | −886 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 8 886 € | 6 146 € | 5 818 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 8 886 € | 6 146 € | 5 818 € |
| Zásoby | 3 125 € | 2 432 € | 457 € | 457 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 500 € | 3 494 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 711 € | 2 960 € | 5 689 € | 5 361 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 8 886 € | 6 146 € | 5 818 € |
| Vlastné imanie | −6 837 € | −6 545 € | −5 145 € | −6 031 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −14 tis. € | −14 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −557 € | 292 € | 1 400 € | −886 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Štefánikova 263/8, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 263/8, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 263/8, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 263/8, Námestovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.