Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43816274・Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2007
Obrat 2025
231 €
−100 %Zisk 2025
−1 191 €
−104 %Aktíva
43 tis. €
−46 %Vlastný kapitál
43 tis. €
−44 %Zadlženosť
1,6 %
−4,5 ppHrubá marža
-261,0 %
−331 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-515,6 %
−567 ppZisk / výnosy
ROA
-2,7 %
−43 ppRentabilita aktív
ROE
-2,8 %
−45 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
127,94
+624 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−851 €
−102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-40,0 %
−51 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
43 tis. €
−44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-49,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 136 tis. € | 70 tis. € | 37 tis. € | 231 € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | −603 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 162 tis. € | 70 tis. € | 62 tis. € | 231 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −23 tis. € | −7 237 € | 32 tis. € | −1 191 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 4 160 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 57 tis. € | 81 tis. € | 43 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 9 004 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 9 004 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 42 tis. € | 47 tis. € | 81 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 17 tis. € | 1 580 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 18 tis. € | 30 tis. € | 80 tis. € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 566 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 57 tis. € | 81 tis. € | 43 tis. € |
| Vlastné imanie | 59 tis. € | 52 tis. € | 76 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 331 € | 336 € | — | — |
| HV minulých rokov | 75 tis. € | 52 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −23 tis. € | −7 237 € | 32 tis. € | −1 191 € |
| Záväzky | 4 909 € | 4 991 € | 4 943 € | 693 € |
| Dlhodobé záväzky | 359 € | 326 € | 353 € | 353 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 662 € | 4 453 € | 4 590 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 888 € | 212 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Bernolákova 7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Budimír 261, 04443 Budimír, Slovenská republika
Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika
Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika
Adresa Bernolákova 7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Budimír 261, 04443 Budimír, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Budimír 261, 04443 Budimír, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SIKO-PO, s.r.o.
Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.