Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43838120・Žiarska 602/2, 03104 Liptovský Mikuláš・Založené 2007
Obrat 2024
26 tis. €
−6,9 %Zisk 2024
2 193 €
+102 %Aktíva
4 752 €
+30 %Vlastný kapitál
−57 tis. €
+3,7 %Zadlženosť
1 290,1 %
−422 ppHrubá marža
10,0 %
−3,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,5 %
+4,6 ppZisk / výnosy
ROA
46,1 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
-3,9 %
−2,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,08
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 580 €
+102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−57 tis. €
+3,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 12 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 9 079 € | 3 808 € | 2 580 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 12 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 024 € | 4 641 € | 1 086 € | 2 193 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 862 € | 192 € | 387 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 862 € | 192 € | 387 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 11 tis. € | 3 643 € | 4 752 € |
| Neobežný majetok | 5 126 € | 1 708 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 126 € | 1 708 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 307 € | 8 983 € | 3 643 € | 4 752 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 963 € | 2 715 € | 2 111 € | 2 749 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 344 € | 6 268 € | 1 532 € | 2 003 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 3 643 € | 4 752 € |
| Vlastné imanie | −64 tis. € | −60 tis. € | −59 tis. € | −57 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 641 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −69 tis. € | −71 tis. € | −66 tis. € | −65 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 024 € | 4 641 € | 1 086 € | 2 193 € |
| Záväzky | 75 tis. € | 71 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 € | 19 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 64 tis. € | 60 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 11 tis. € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Benická 157/6B, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Benická 144/8, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Benická 157/6B, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Benická 144/8, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žiarska 602/2, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.