Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43845070・Tr. SNP 66, 97401 Banská Bystrica・Založené 2008
Obrat 2025
35 tis. €
−34 %Zisk 2025
716 €
+127 %Aktíva
4 654 €
+60 %Vlastný kapitál
−1 683 €
+30 %Zadlženosť
136,2 %
−46 ppHrubá marža
3,7 %
+6,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+6,9 ppZisk / výnosy
ROA
15,4 %
+105 ppRentabilita aktív
ROE
-42,5 %
−152 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,73
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 056 €
+164 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,2 %
+90 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 683 €
+30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 49 tis. € | 54 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 327 € | 2 107 € | −1 268 € | 1 294 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 49 tis. € | 54 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 692 € | 1 717 € | −2 618 € | 716 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 722 € | 4 133 € | 2 910 € | 4 654 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 722 € | 4 133 € | 2 910 € | 4 654 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 297 € | 167 € | 2 234 € | 2 903 € |
| Finančné účty | 425 € | 3 966 € | 676 € | 1 751 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 722 € | 4 133 € | 2 910 € | 4 654 € |
| Vlastné imanie | −1 495 € | 221 € | −2 399 € | −1 683 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −6 107 € | −8 800 € | −7 083 € | −9 702 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 692 € | 1 717 € | −2 620 € | 715 € |
| Záväzky | 6 217 € | 3 912 € | 5 309 € | 6 337 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 217 € | 3 912 € | 5 309 € | 6 337 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Dolná Môlča 102, 97401 Môlča, Slovenská republika
Adresa Dolná Môlča 102, 97401 Môlča, Slovenská republika
Adresa Môlča 102, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dolná Môlča 102, 97401 Môlča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.