Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43864686・Rozmarínová 18, 94501 Komárno・Založené 2007
Obrat 2025
19 tis. €
Zisk 2025
4 382 €
+136 %Aktíva
213 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
−236 tis. €
+1,8 %Zadlženosť
210,7 %
+11 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,8 %
Zisk / výnosy
ROA
2,1 %
+7,0 ppRentabilita aktív
ROE
-1,9 %
−6,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 869 €
+142 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−448 tis. €
−2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
48,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 68 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | −7 234 € | −11 tis. € | −3 429 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 68 tis. € | 30 tis. € | 0 € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | −15 tis. € | −12 tis. € | 4 382 € |
| Daň z príjmov | 328 € | 0 € | 340 € | 487 € |
| Daň z príjmov splatná | 328 € | 0 € | 340 € | 487 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 307 tis. € | 253 tis. € | 242 tis. € | 213 tis. € |
| Neobežný majetok | 235 tis. € | 198 tis. € | 198 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 235 tis. € | 198 tis. € | 198 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 72 tis. € | 55 tis. € | 44 tis. € | 206 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 793 € | 3 681 € | −7 995 € | 206 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 307 tis. € | 253 tis. € | 242 tis. € | 213 tis. € |
| Vlastné imanie | −219 tis. € | −228 tis. € | −240 tis. € | −236 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −216 tis. € | −220 tis. € | −235 tis. € | −247 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | −15 tis. € | −12 tis. € | 4 382 € |
| Záväzky | 526 tis. € | 481 tis. € | 481 tis. € | 448 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 526 tis. € | 481 tis. € | 481 tis. € | 448 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Košická Ul. 666/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Fő u., 76, 2220, Vecsés, Maďarská republika
Adresa Fő út 39, 2220 Vecsés, Maďarsko
Adresa Košická Ul. 666/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Košická Ul. 666/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Košická Ul. 666/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Košická Ul. 666/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.