Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43865721・Ventúrska 7, 81101 Bratislava・Založené 2007
Obrat 2025
6 497 €
−58 %Zisk 2025
−22 tis. €
−93 %Aktíva
111 tis. €
−1,2 %Vlastný kapitál
−5 800 €
−136 %Zadlženosť
105,3 %
+20 ppHrubá marža
-73,7 %
−119 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-340,5 %
−267 ppZisk / výnosy
ROA
-20,0 %
−9,8 ppRentabilita aktív
ROE
381,4 %
+452 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,93
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−22 tis. €
−96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,6 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 495 €
−162 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-27,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 238 tis. € | 158 tis. € | 16 tis. € | 6 497 € |
| Pridaná hodnota | 56 tis. € | 22 tis. € | 7 076 € | −4 788 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 238 tis. € | 158 tis. € | 16 tis. € | 6 497 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 3 499 € | −11 tis. € | −22 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 883 € | 152 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 168 tis. € | 122 tis. € | 112 tis. € | 111 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 641 € | 3 668 € | 2 695 € | 2 695 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 641 € | 3 668 € | 2 695 € | 2 695 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 163 tis. € | 118 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 145 tis. € | 118 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € |
| Finančné účty | 4 572 € | 121 € | 30 € | −402 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 168 tis. € | 122 tis. € | 112 tis. € | 111 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 28 tis. € | 16 tis. € | −5 800 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −17 tis. € | 4 388 € | 7 887 € | −3 555 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 3 499 € | −11 tis. € | −22 tis. € |
| Záväzky | 144 tis. € | 94 tis. € | 96 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 144 tis. € | 94 tis. € | 96 tis. € | 116 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 43, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.