Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43874011・Staničná 379, 07651 Pribeník・Založené 2007
Obrat 2025
6 050 €
+12 %Zisk 2025
−269 €
+69 %Aktíva
11 tis. €
−2,0 %Vlastný kapitál
9 909 €
−2,6 %Zadlženosť
6,4 %
+0,6 ppHrubá marža
13,7 %
+6,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,4 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
-2,5 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
-2,7 %
+5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,55
−9,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
71 €
+114 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
478,9 %
+544 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 909 €
−2,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 500 € | 5 400 € | 5 400 € | 6 050 € |
| Pridaná hodnota | 80 € | −1 490 € | 381 € | 831 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 500 € | 5 874 € | 5 400 € | 6 050 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −763 € | −1 926 € | −863 € | −269 € |
| Daň z príjmov | 46 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 367 € | 216 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 9 909 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 6 425 € | 5 662 € | 3 737 € | 2 875 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −763 € | −1 926 € | −863 € | −269 € |
| Záväzky | 335 € | 272 € | 628 € | 681 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 335 € | 272 € | 628 € | 681 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Acquafredda 11/A, 25010 Visano, Talianska republika
Adresa Acquafredda 11/A, 25010 Visano (BS), Talianska republika
Adresa Acquafredda 11/A, 25010 Visano, Talianska republika
Adresa Acquafredda 11/A, 25010 Visano (BS), Talianska republika
Adresa Acquafredda 11/A, 25010 Visano (BS), Talianska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.