Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43892698・Trnavská cesta 177/82, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2008
Obrat 2024
139 tis. €
+5 469 %Zisk 2024
14 tis. €
+48 361 %Aktíva
37 tis. €
+3 802 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+1 419 %Zadlženosť
61,1 %
+61 ppHrubá marža
12,7 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,7 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
36,4 %
+39 ppRentabilita aktív
ROE
93,4 %
+96 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,64
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+62 136 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+1 419 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
163,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 2 500 € | 139 tis. € |
| Pridaná hodnota | −150 € | −187 € | −28 € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 2 500 € | 139 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −150 € | −187 € | −28 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 3 857 € |
| Položka | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 349 € | 979 € | 952 € | 37 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 349 € | 979 € | 952 € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 20 tis. € |
| Finančné účty | 1 349 € | 979 € | 952 € | 17 tis. € |
| Položka | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 349 € | 979 € | 952 € | 37 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 349 € | 979 € | 952 € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −5 220 € | −5 553 € | −5 739 € | −5 768 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −150 € | −187 € | −28 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Krajinská 15A, 82106 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Demandice 177, 93585 Demandice, Slovenská republika
Adresa Demandice 177, 93585 Demandice, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Krajinská 15A, 82106 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa K priehrade 786/11, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Krajinská 15A, 82106 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Demandice 177, 93585 Demandice, Slovenská republika
Adresa Demandice 177, 93585 Demandice, Slovenská republika
Adresa Demandice 177, 93585 Demandice, Slovenská republika
Adresa Demandice 177, 93585 Demandice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
ZRADULA s.r.o.
Trnavská cesta 177/82, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.