Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43913016・Pri smaltovni 3603/4, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2008
Obrat 2025
22 tis. €
+26 %Zisk 2025
2 968 €
+251 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
783 €
−52 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
−1 492 €
+67 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
290,6 %
−87 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
62,1 %
−10 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,2 %
+8,5 ppZisk / výnosy
Zisková marža
13,3 %
+8,5 ppZisk / tržby
ROA
379,1 %
+327 ppRentabilita aktív
ROE
-198,9 %
−180 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
15,3 %
+10 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
62,0 %
−10 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
3 308 €
+179 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 021 € | 7 570 € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 039 € | −456 € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 021 € | 8 311 € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 625 € | −7 118 € | 846 € | 2 968 € |
| Daň z príjmov | 81 € | 0 € | 340 € | 340 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 1 728 € | 6 897 € | 8 615 € | 9 599 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 076 € | 3 734 € | 1 632 € | 783 € |
| Neobežný majetok | 2 315 € | 1 938 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 628 € | 250 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 1 687 € | 1 688 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 761 € | 1 796 € | 1 632 € | 783 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 164 € | 223 € | 223 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 546 € | 80 € | 690 € | 240 € |
| Finančné účty | 2 051 € | 1 493 € | 719 € | 543 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 076 € | 3 734 € | 1 632 € | 783 € |
| Vlastné imanie | 1 924 € | −5 372 € | −4 526 € | −1 492 € |
| Základné imanie | 996 € | 996 € | 996 € | 996 € |
| HV minulých rokov | −447 € | 0 € | −7 118 € | −6 206 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 625 € | −7 118 € | 846 € | 2 968 € |
| Záväzky | 4 152 € | 9 106 € | 6 158 € | 2 275 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 152 € | 9 106 € | 6 158 € | 2 275 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0
25 registrovaných činností
Adresa Klärgasse 6, 2421 Kittsee, Rakúska republika
Adresa Pri smaltovni 3603/4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hrachová 6, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Veternicová 7, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Zámocká 22, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Veternicová 7, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Klärgasse 6, 2421 Kittsee, Rakúska republika
Adresa Černyševského 7, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Štúrova 8, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Veternicová 7, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pri smaltovni 3603/4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Klärgasse 6, 2421 Kittsee, Rakúska republika
Adresa Klärgasse 6, 2421 Kittsee, Rakúska republika
Adresa Vážska 5013/1, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Klärgasse 6, 2421 Kittsee, Rakúska republika
Adresa Klärgasse, 6, 2421, Kittsee, Rakúsko
Adresa Hrachová 6, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Veternicová 7, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Francisciho 11, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Klärgasse, 6, 2421, Kittsee, Rakúsko
5 zmien v registri
Hrachová 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Bez právneho nástupcu
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
wasabi.one k. s.
Pri smaltovni 3603/4, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.