Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43956343・Dlhé nad Cirochou 596, 06782 Dlhé nad Cirochou・Založené 2008
Obrat 2025
137 tis. €
−0,7 %Zisk 2025
23 tis. €
−11 %Aktíva
188 tis. €
+9,1 %Vlastný kapitál
182 tis. €
+15 %Zadlženosť
3,2 %
−4,8 ppHrubá marža
64,8 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,0 %
−2,1 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
12,8 %
−3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
27,00
+180 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
−9,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,0 %
+1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
158 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 124 tis. € | 149 tis. € | 135 tis. € | 129 tis. € |
| Pridaná hodnota | 78 tis. € | 105 tis. € | 84 tis. € | 84 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 157 tis. € | 149 tis. € | 138 tis. € | 137 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 47 tis. € | 38 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 10 tis. € | 7 103 € | 6 969 € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 10 tis. € | 7 103 € | 6 969 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 154 tis. € | 169 tis. € | 172 tis. € | 188 tis. € |
| Neobežný majetok | 90 tis. € | 61 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 90 tis. € | 61 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 63 tis. € | 108 tis. € | 132 tis. € | 164 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 51 tis. € | 92 tis. € | 119 tis. € | 152 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 473 € | 383 € | 457 € | 278 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 154 tis. € | 169 tis. € | 172 tis. € | 188 tis. € |
| Vlastné imanie | 94 tis. € | 132 tis. € | 158 tis. € | 182 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| HV minulých rokov | 40 tis. € | 86 tis. € | 124 tis. € | 150 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 47 tis. € | 38 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 59 tis. € | 37 tis. € | 14 tis. € | 5 903 € |
| Dlhodobé záväzky | 364 € | 178 € | −53 € | −157 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 37 tis. € | 14 tis. € | 6 060 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 567 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Dlhé nad Cirochou 596, 06782 Dlhé nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Dlhé nad Cirochou 596, 06782 Dlhé nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Dlhé nad Cirochou 596, 06782 Dlhé nad Cirochou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
A.M. MEDICALIS, s.r.o.
Dlhé nad Cirochou 596, 06782 Dlhé nad Cirochou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.