Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

first facility - Slovakia s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 43979467Jozefská 10, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2008

Obrat 2025

525 tis. €

−13 %
IČO
43979467
DIČ
2022557405
IČ DPH
SK2022557405, podľa §4, registrácia od utorok 20. mája 2008
Sídlo
first facility - Slovakia s. r. o.Jozefská 10 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
štvrtok 28. februára 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/50830/B

Zisk 2025

1,2 mil. €

+11 %

Aktíva

2,92 mil. €

+11 %

Vlastný kapitál

2,84 mil. €

+10,0 %

Zadlženosť

2,7 %

+0,9 pp

Hrubá marža

21,6 %

+3,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+11 %
4 829 €11 tis. €14 tis. €9 112 €1 974 €−167 €107 tis. €421 tis. €774 tis. €715 tis. €1,08 mil. €1,2 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−12 %
622 tis. €689 tis. €674 tis. €794 tis. €607 tis. €902 tis. €572 tis. €983 tis. €1,01 mil. €618 tis. €588 tis. €516 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

227,7 %

+49 pp

Zisk / výnosy

ROA

41,0 %

−0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

42,1 %

+0,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,95

−39 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

1,2 mil. €

+11 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

0,3 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

214 tis. €

−5,7 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-1,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

622 tis. €2014689 tis. €2015674 tis. €2016794 tis. €2017607 tis. €2018902 tis. €2019613 tis. €20201,01 mil. €20211,18 mil. €2022650 tis. €2023604 tis. €2024525 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,01 mil. €618 tis. €588 tis. €516 tis. €
Pridaná hodnota73 €73 tis. €109 tis. €112 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,18 mil. €650 tis. €604 tis. €525 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení774 tis. €715 tis. €1,08 mil. €1,2 mil. €
Daň z príjmov0 €0 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok2,63 mil. €
  • Obežný majetok287 tis. €
  • Časové rozlíšenie766 €

Pasíva

  • Vlastné imanie2,84 mil. €
  • Záväzky77 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,54 mil. €2,17 mil. €2,63 mil. €2,92 mil. €
Neobežný majetok1,24 mil. €1,97 mil. €2,36 mil. €2,63 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok2 461 €24 tis. €19 tis. €14 tis. €
Dlhodobý finančný majetok1,24 mil. €1,94 mil. €2,34 mil. €2,62 mil. €
Obežný majetok286 tis. €200 tis. €269 tis. €287 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky231 tis. €148 tis. €141 tis. €169 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty55 tis. €52 tis. €128 tis. €117 tis. €
Časové rozlíšenie9 888 €4 734 €892 €766 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,54 mil. €2,17 mil. €2,63 mil. €2,92 mil. €
Vlastné imanie1,32 mil. €2,11 mil. €2,58 mil. €2,84 mil. €
Základné imanie10 tis. €10 tis. €10 tis. €10 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania2 000 €2 000 €2 000 €2 000 €
HV minulých rokov546 tis. €720 tis. €535 tis. €475 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení774 tis. €715 tis. €1,08 mil. €1,2 mil. €
Záväzky215 tis. €66 tis. €45 tis. €77 tis. €
Dlhodobé záväzky141 tis. €1 304 €1 509 €1 673 €
Krátkodobé záväzky71 tis. €59 tis. €42 tis. €73 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy2 795 €5 178 €2 276 €2 944 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €3 794 €4 341 €3 036 €778 €496 €0 €0 €0 €0 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 627,23 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • Čistenie kanalizačných systémovPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Diagnostika kanalizačných potrubíPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Sťahovacie službyPlatné od štvrtok 28. novembra 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 28. novembra 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 11
  • Konateľod utorok 29. novembra 2022

    Adresa Pötzleinsdorfer Straße 38, 1180 Viedeň, Rakúska republika

  • Konateľod piatok 13. decembra 2019

    Adresa Stubenring 20, 1010 Viedeň, Rakúska republika

  • Konateľod pondelok 10. augusta 2015

    Adresa Remeselnícka 7119/27, 83106 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika

  • Konateľutorok 29. novembra 2022 – pondelok 3. februára 2025

    Adresa Pötzleinsdorfer Straße 38, 1180 Viedeň, Rakúska republika

  • Heinrich StixZaniknuté
    Konateľutorok 10. októbra 2017 – štvrtok 26. marca 2020

    Adresa Vösendorferstrasse 186, 1230 Viedeň, Rakúska republika

  • Konateľstreda 1. februára 2017 – utorok 14. novembra 2017

    Adresa Hypogasse 1, 3100 St. Pölten, Rakúska republika

  • Konateľpondelok 10. augusta 2015 – utorok 7. marca 2017

    Adresa Lipoltická 813/3, 19017 Praha-Vinoř, Česká republika

  • Konateľpiatok 18. októbra 2013 – utorok 25. augusta 2015

    Adresa Josef Glanner Gasse 12a, 2511 Paffstätten, Rakúska republika

  • Konateľpiatok 18. októbra 2013 – utorok 25. augusta 2015

    Adresa Steiner Landstrasse 30, 3500 Krems a. d. Donau, Rakúska republika

  • Konateľštvrtok 28. februára 2008 – štvrtok 29. marca 2012

    Adresa Ehamgasse 45/12/12, 1110 Viedeň, Rakúska republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 4. februára 2025

    Adresa Pötzleinsdorfer Straße 38, 1180 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel60 %Vklad6 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 28. januára 2022

    Adresa Stubenring 20, 1010 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel40 %Vklad4 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 28. januára 2022 – pondelok 3. februára 2025

    Adresa Pötzleinsdorfer Straße 38, 1180 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel60 %Vklad6 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. marca 2020 – štvrtok 27. januára 2022

    Adresa Pötzleinsdorfer Straße 38, 1180 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel42,86 %Vklad6 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. marca 2020 – štvrtok 27. januára 2022

    Adresa Stubenring 20, 1220 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel28,57 %Vklad4 000 EUR
  • Heinrich StixZaniknuté
    Prokuristastreda 26. augusta 2015 – utorok 14. novembra 2017

    Adresa Vösendorferstrasse 186, 1230 Viedeň, Rakúska republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. októbra 2012 – štvrtok 26. marca 2020

    Adresa Lieblgasse 3/5, 1020 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel92,5 %Vklad9 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. februára 2008 – štvrtok 26. marca 2020

    Adresa Ferdinandstrasse 4, 1020 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel7,5 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. februára 2008 – pondelok 29. októbra 2012

    Adresa Technologiestraße, 8/Gebäude D - EURO PLAZA, 1120, Viedeň, Rakúska republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/50830/B
Hlavná činnosť
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • streda 26. augusta 2015Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 10.08.2015.
  • štvrtok 28. novembra 2013Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 18.10.2013.
  • piatok 30. marca 2012Zápisnica z mimoriadneho valného valného zhromaždenia zo dňa 23.2.2012
  • štvrtok 28. februára 2008Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 16.1.2008 a dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve zo dňa 20.2.2008 v súlade s ust. §§ 57, 105 – 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
first facility - Slovakia s. r. o.

Sídlo spoločnosti

first facility - Slovakia s. r. o.

Jozefská 10, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.