Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43986935・Palisády 9, 81103 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
1,18 mil. €
+7,2 %Zisk 2025
45 tis. €
+35 %Aktíva
414 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
275 tis. €
−2,2 %Zadlženosť
33,5 %
−6,4 ppHrubá marža
16,3 %
+1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,8 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
10,8 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,2 %
+4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,99
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
59 tis. €
+27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,7 %
−4,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
249 tis. €
+9,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 975 tis. € | 1,0 mil. € | 1,08 mil. € | 1,11 mil. € |
| Pridaná hodnota | 184 tis. € | 164 tis. € | 156 tis. € | 180 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 991 tis. € | 1,03 mil. € | 1,1 mil. € | 1,18 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 80 tis. € | 68 tis. € | 33 tis. € | 45 tis. € |
| Daň z príjmov | 28 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 344 tis. € | 423 tis. € | 469 tis. € | 414 tis. € |
| Neobežný majetok | 120 tis. € | 126 tis. € | 212 tis. € | 140 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 120 tis. € | 126 tis. € | 212 tis. € | 140 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 223 tis. € | 297 tis. € | 257 tis. € | 274 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 137 tis. € | 156 tis. € | 187 tis. € | 191 tis. € |
| Finančné účty | 87 tis. € | 142 tis. € | 70 tis. € | 72 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 344 tis. € | 423 tis. € | 469 tis. € | 414 tis. € |
| Vlastné imanie | 184 tis. € | 250 tis. € | 282 tis. € | 275 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 34 tis. € | 112 tis. € | 178 tis. € | 208 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 80 tis. € | 68 tis. € | 33 tis. € | 45 tis. € |
| Záväzky | 159 tis. € | 173 tis. € | 187 tis. € | 139 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 33 tis. € | 43 tis. € | 75 tis. € | 61 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 70 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 56 tis. € | 113 tis. € | 83 tis. € | 53 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Palisády 693/9, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Sedmokráskova 16100/3, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mýtna 2888/27, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Segnerova 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sedmokrásková 16100/3, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Palisády 693/9, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Sedmokrásková 16100/3, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sedmokráskova 16100/3, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sedmokráskova 16100/3, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sedmokráskova 16100/3, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 2888/27, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Zámocká 3, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.