Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43988156・Stromová 2, 92101 Piešťany・Založené 2008
Obrat 2025
6 740 €
+21 %Zisk 2025
3 067 €
+57 %Aktíva
109 tis. €
+0,1 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+7,5 %Zadlženosť
85,9 %
−1,0 ppHrubá marža
52,3 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
45,5 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
20,0 %
+6,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,79
+3,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 408 €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 317 €
+3,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 5 550 € | 6 740 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −1 454 € | 2 377 € | 3 522 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 5 550 € | 6 740 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 475 € | −1 538 € | 1 949 € | 3 067 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 344 € | 341 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 344 € | 341 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 12 tis. € | 109 tis. € | 109 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 12 tis. € | 106 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 14 tis. € | 12 tis. € | 106 tis. € | 106 tis. € |
| Obežný majetok | 0 € | 0 € | 2 594 € | 2 658 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 0 € | 0 € | 2 594 € | 2 658 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 12 tis. € | 109 tis. € | 109 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 978 € | 7 978 € | 5 662 € | 5 662 € |
| HV minulých rokov | 696 € | −779 € | 0 € | −51 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 475 € | −1 538 € | 1 949 € | 3 067 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 94 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 94 tis. € | 93 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 344 € | 341 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Stromová 2, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Allée du Rionzi 11, 1028 Préverenges, Švajčiarska konfederácia
Adresa Stromová 2, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Allée du Rionzi 11, 1028 Préverenges, Švajčiarska konfederácia
Adresa Stromová 2, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Allée du Rionzi 11, 1028 Préverenges, Švajčiarska konfederácia
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.