Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 43997970・Považská 67, 94001 Nové Zámky・Založené 2008
Obrat 2025
277 tis. €
+1,8 %Zisk 2025
92 tis. €
+1,4 %Aktíva
1,72 mil. €
−0,0 %Vlastný kapitál
1,63 mil. €
+265 %Zadlženosť
5,2 %
−69 ppHrubá marža
64,9 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,1 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
5,3 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,95
+612 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
116 tis. €
+0,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
254 tis. €
+90 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 182 tis. € | 209 tis. € | 247 tis. € | 269 tis. € |
| Pridaná hodnota | 115 tis. € | 122 tis. € | 188 tis. € | 174 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 183 tis. € | 209 tis. € | 272 tis. € | 277 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 39 tis. € | 90 tis. € | 92 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 422 € | 6 416 € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 707 tis. € | 1,63 mil. € | 1,72 mil. € | 1,72 mil. € |
| Neobežný majetok | 639 tis. € | 1,54 mil. € | 1,48 mil. € | 1,45 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 639 tis. € | 1,54 mil. € | 1,48 mil. € | 1,45 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 94 tis. € | 242 tis. € | 271 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 58 tis. € | 77 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 36 tis. € | 165 tis. € | 230 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 707 tis. € | 1,63 mil. € | 1,72 mil. € | 1,72 mil. € |
| Vlastné imanie | 318 tis. € | 357 tis. € | 447 tis. € | 1,63 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 1,1 mil. € |
| HV minulých rokov | 32 tis. € | 66 tis. € | 105 tis. € | 195 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 39 tis. € | 90 tis. € | 92 tis. € |
| Záväzky | 389 tis. € | 1,28 mil. € | 1,27 mil. € | 89 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 203 € | 1,16 mil. € | 1,16 mil. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 378 tis. € | 112 tis. € | 108 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 400 € | 400 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Holubičia 27, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Pribinova 10, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Holubičia 9293/27, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Holubičia 9293/27, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 10733/37, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Pribinova 10, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Holubičia 9293/27, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Holubičia 9293/27, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 10733/37, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Pribinova 10, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Holubičia 27, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.