Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PP CONTROL, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44005989Krajinská 44, 82106 BratislavaZaložené 2008

Obrat 2025

1 500

IČO
44005989
DIČ
2022550926
IČ DPH
SK2022550926, podľa §4, registrácia od utorok 1. apríla 2008
Sídlo
PP CONTROL, s. r. o.Krajinská 44 82106 Bratislava
Dátum vzniku
utorok 4. marca 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/50927/B

Zisk 2025

−754 €

+72 %

Aktíva

2 912 €

+88 %

Vlastný kapitál

−1 737 €

−77 %

Zadlženosť

159,7 %

−3,7 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+72 %
13 tis. €−56 tis. €1 483 €954 €1 643 €80 €−64 €3 756 €−253 €665 €−2 691 €−754 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

162 tis. €86 tis. €88 tis. €37 tis. €12 tis. €11 tis. €7 300 €1 450 €17 tis. €2 480 €0 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-50,3 %

Zisk / výnosy

ROA

-25,9 %

+148 pp

Rentabilita aktív

ROE

43,4 %

−231 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,66

−2,0 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−414 €

+82 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-82,1 %

−68 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−1 513 €

−100 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-37,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

233 tis. €2014226 tis. €201595 tis. €201651 tis. €201745 tis. €201833 tis. €201918 tis. €202015 tis. €202118 tis. €20224 230 €20230 €20241 500 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru17 tis. €2 480 €0 €0 €
Pridaná hodnota1 663 €276 €−1 872 €−681 €
Výnosy z hospodárskej činnosti18 tis. €4 230 €0 €1 500 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−253 €665 €−2 691 €−754 €
Daň z príjmov71 €141 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok2 912 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−1 737 €
  • Záväzky4 649 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom22 tis. €3 733 €1 551 €2 912 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok22 tis. €3 733 €1 551 €2 912 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky21 tis. €777 €934 €601 €
Finančné účty1 504 €2 956 €617 €2 311 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky22 tis. €3 733 €1 551 €2 912 €
Vlastné imanie1 044 €1 709 €−982 €−1 737 €
Základné imanie50 tis. €50 tis. €50 tis. €50 tis. €
HV minulých rokov−48 tis. €−49 tis. €−48 tis. €−51 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−253 €665 €−2 691 €−754 €
Záväzky21 tis. €2 024 €2 533 €4 649 €
Dlhodobé záväzky224 €224 €224 €224 €
Krátkodobé záväzky21 tis. €1 800 €2 309 €4 425 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

3 563 €1 570 €960 €960 €437 €70 €0 €675 €71 €141 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie505,27 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • administratívne služby,Platné od sobota 14. februára 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,Platné od sobota 14. februára 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,Platné od sobota 14. februára 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,Platné od sobota 14. februára 2009
  • prenájom motorových vozidiel,Platné od sobota 14. februára 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienky,Platné od sobota 14. februára 2009
  • reklamné a marketingové služby,Platné od sobota 14. februára 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,Platné od sobota 14. februára 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,Platné od sobota 14. februára 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,Platné od sobota 14. februára 2009

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 4. marca 2008

    Adresa Žižkova 1866/24, 81102 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od nedeľa 11. decembra 2022

    Adresa Žižkova 1866/24, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad49 791 EUR
  • Peter PončákZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. februára 2009 – sobota 10. decembra 2022

    Adresa Žižkova 1866/24, 81102 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad49 791 EUR
  • Peter PončákZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. marca 2008 – piatok 13. februára 2009

    Adresa Žižkova 1866/24, 81102 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad1 500 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/50927/B
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • sobota 14. februára 2009Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 28.01.2009.
  • utorok 4. marca 2008Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 08.02.2008 v znení zakladateľskej listiny zo dňa 18.02.2008 v zmysle ust. §§ 105 - 153 zák.č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
PP CONTROL, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

PP CONTROL, s. r. o.

Krajinská 44, 82106 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.