Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44020651・9.mája 5, 91702 Trnava・Založené 2008
Obrat 2025
314 tis. €
+7,1 %Zisk 2025
51 tis. €
+234 %Aktíva
1,19 mil. €
+2,8 %Vlastný kapitál
252 tis. €
+25 %Zadlženosť
78,9 %
−3,8 ppHrubá marža
45,3 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,2 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
4,3 %
+3,0 ppRentabilita aktív
ROE
20,2 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
62 tis. €
+171 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,9 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−869 tis. €
−1,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 261 tis. € | 257 tis. € | 284 tis. € | 273 tis. € |
| Pridaná hodnota | 126 tis. € | 156 tis. € | 91 tis. € | 124 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 264 tis. € | 260 tis. € | 293 tis. € | 314 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 46 tis. € | 15 tis. € | 51 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 240 € | 18 tis. € | 7 627 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,21 mil. € | 1,19 mil. € | 1,16 mil. € | 1,19 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,16 mil. € | 1,1 mil. € | 1,06 mil. € | 1,12 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,16 mil. € | 1,1 mil. € | 1,06 mil. € | 1,12 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 47 tis. € | 89 tis. € | 104 tis. € | 70 tis. € |
| Zásoby | 35 € | 13 € | 10 € | 33 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 32 tis. € | 14 tis. € | 30 tis. € |
| Finančné účty | 9 053 € | 57 tis. € | 90 tis. € | 40 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,21 mil. € | 1,19 mil. € | 1,16 mil. € | 1,19 mil. € |
| Vlastné imanie | 140 tis. € | 186 tis. € | 201 tis. € | 252 tis. € |
| Základné imanie | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| HV minulých rokov | 106 tis. € | 127 tis. € | 173 tis. € | 188 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 46 tis. € | 15 tis. € | 51 tis. € |
| Záväzky | 1,07 mil. € | 1,0 mil. € | 958 tis. € | 940 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 370 € | 348 € | 318 € | 293 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,07 mil. € | 1,0 mil. € | 958 tis. € | 939 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 228 € | 622 € | 275 € | 783 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Ulica Kozácka 8354/47, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Kozácka 8354/47, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Kozácka 8354/47, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 5, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Kozácka 8354/47, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 5, 91702 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Kozácka 8354/47, 91702 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.