Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44025424・časť Částa 280, 94603 Kolárovo・Založené 2008
Obrat 2025
40 €
Zisk 2025
−400 €
+33 %Aktíva
337 tis. €
−18 %Vlastný kapitál
−1,03 mil. €
−0,0 %Zadlženosť
406,6 %
+55 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 000,0 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,1 %
Rentabilita aktív
ROE
0,0 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,25
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−60 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-566,7 %
−435 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,03 mil. €
−8,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-56,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 42 tis. € | 200 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −12 tis. € | −1 823 € | −258 € | −100 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 200 € | 0 € | 40 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −29 tis. € | −6 824 € | −598 € | −400 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 418 tis. € | 411 tis. € | 411 tis. € | 337 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 418 tis. € | 411 tis. € | 411 tis. € | 337 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 394 tis. € | 394 tis. € | 394 tis. € | 394 tis. € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | −57 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 418 tis. € | 411 tis. € | 411 tis. € | 337 tis. € |
| Vlastné imanie | −1,03 mil. € | −1,03 mil. € | −1,03 mil. € | −1,03 mil. € |
| Základné imanie | 443 tis. € | 443 tis. € | 443 tis. € | 443 tis. € |
| HV minulých rokov | −1,45 mil. € | −1,48 mil. € | −1,48 mil. € | −1,48 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −29 tis. € | −6 824 € | −598 € | −400 € |
| Záväzky | 1,44 mil. € | 1,44 mil. € | 1,45 mil. € | 1,37 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 81 tis. € | 81 tis. € | 81 tis. € | 1 224 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,36 mil. € | 1,36 mil. € | 1,36 mil. € | 1,37 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 5 904 € | 5 904 € | 5 904 € | 5 904 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Agátová 53, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.