Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44032030・Petržalská 217/14, 85110 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
603 tis. €
−0,6 %Zisk 2025
25 tis. €
+193 %Aktíva
336 tis. €
−3,5 %Vlastný kapitál
274 tis. €
−1,0 %Zadlženosť
18,3 %
−2,1 ppHrubá marža
11,2 %
+6,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,1 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
7,3 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
+6,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,33
+62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
31 tis. €
+152 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
173 tis. €
+5,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 409 tis. € | 591 tis. € | 607 tis. € | 589 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 87 tis. € | 27 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 409 tis. € | 591 tis. € | 607 tis. € | 603 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 51 tis. € | 8 428 € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 893 € | 23 tis. € | 3 996 € | 6 663 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 294 tis. € | 348 tis. € | 348 tis. € | 336 tis. € |
| Neobežný majetok | 135 tis. € | 145 tis. € | 137 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 135 tis. € | 145 tis. € | 137 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 159 tis. € | 203 tis. € | 212 tis. € | 201 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 111 tis. € | 107 tis. € | 199 tis. € | 148 tis. € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 96 tis. € | 13 tis. € | 53 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 294 tis. € | 348 tis. € | 348 tis. € | 336 tis. € |
| Vlastné imanie | 218 tis. € | 269 tis. € | 277 tis. € | 274 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 185 tis. € | 211 tis. € | 262 tis. € | 242 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 51 tis. € | 8 428 € | 25 tis. € |
| Záväzky | 76 tis. € | 79 tis. € | 71 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 518 € | 518 € | 518 € | 21 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 44 tis. € | 47 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 44 tis. € | 34 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Petržalská 217/14, 85110 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Petržalská 217/14, 85110 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Petržalská 217/14, 85110 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Blagoevova 6, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Petržalská 217/14, 85110 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Blagoevova 6, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Petržalská 217/14, 85110 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Blagoevova 6, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.